اخبار

http://s7.picofile.com/file/8391830968/637201358914750464_lg.jpg

امروز در هنگام برقراری تماس با مشترکان ایرانسل و همراه اول با پیام صوتی غیرمنتظره‌ای مواجه می‌شوید که از شما به دلیل ماندن در خانه تشکر می‌‎کند.

بر اساس گزارش‌های مخاطبان، از امروز صبح وقتی به گوشی همراه فردی زنگ بزنید و خط مشغول باشد، پیام صوتی غیرمنتظره‌ای برای شما پخش می‌شود: «به به! سلام، عیدتون مبارک! من یکی دیگه‌ام! مشترک مورد نظر فعلا داره با تلفن حرف می‌زنه. دمتونم گرم که از خونه بیرون نمی‌رین و با تلفن دلتنگیاتون رو کم می‌کنید. باور کنید اگر همینجوری مراقب هم باشیم، دخل کرونا را آوردیم! فعلاً».

به گفته مشترکان، این پیام صوتی بدون اجازه آنها فعال شده است. این پیام صوتی تاکنون در اپراتورهای ایرانسل و همراه اول شنیده شده و باعث اعتراض کاربران شده است.

 مشاهده

بیانیه ایرانسل به شرح زیر است:  این اپراتور با توجه به شیوع ویروس کرونا در ایران، به درخواست سازمان تنظیم مقررات ارتباطات رادیویی و در راستای مسئولیت اجتماعی خود، پیام‌هایی که مشترکان در هنگام «خاموشی»، «عدم پاسخگویی»، «در دسترس نبودن»، «اشغالی» یا «پشت خط» بودن دریافت می‌کردند را با سه پیام جدید که بر «در خانه ماندن مشترکان» برای مقابله همگانی با این ویروس تأکید دارد، تغییر داد.

این پیام‌ها با صدای آشنای رامبد جوان، از بامداد امروز ۲۸ اسفندماه ۱۳۹۸، ارائه شده است و تا پایان نوروز سال ۱۳۹۹ در صورت عدم پاسخگویی مشترک به تماس گرفته شده، پخش خواهند شد.

ایرانسل پیش از این برای تسهیل زندگی و آگاه‌سازی مشترکان درباره ویروس همه‌گیر شده کرونا، اقداماتی برای آموزش آنلاین، ارائه ۱۰۰ گیگابایت اینترنت ثابت رایگان، دورکاری حداکثری کارکنان، بسترسازی برای ایجاد جلسات برخی نهادها، سازمان‌ها و کسب‌وکارها، ارائه کمک نقدی به مراکز درمانی و نهادهای مرتبط با پیشگیری این بیماری، رایگان کردن محتواهای ارائه شده در تلویزیون اینترنتی لنز، ارائه مکالمه رایگان به مدافعان سلامت، افزایش درگاه‌های پرداخت در اپلیکیشن ایرانسل من را به نتیجه رسانده است.

ایرانسل امیدوار است در سال جدید، همکاری و همراهی همه مردم ایران منجر به جلوگیری از شیوع بیشتر ویروس کرونا شود و تمامی افراد در صحّت و سلامت باشند.
قتل دختر دانشجوی اصفهانی توسط پسر همکلاسش

http://up.tehfun.ir/up/forumi/pic/1/w2345532222.jpg

در ادامه این خبر جدید از اخبار حوادث را دنبال نمایید.

قتل یک دختر اصفهانی توسط هم‌کلاسی دانشجویش در روانسر

جانشین فرمانده انتظامی استان کرمانشاه از قتل یک دختر اصفهانی توسط هم‌کلاسی دانشجویش در روانسر خبر داد.
 
جانشین فرمانده انتظامی استان کرمانشاه ادامه داد: مدتی پیش مقتول در دانشگاه با پسری آشنا شده و رابطه آن‌ها به قول و قرار ازدواج کشیده شده بود.
 
وی ادامه داد: پس از مدتی مقتول برای دیدن این پسر به کرمانشاه آمده و اصرار کرده بود که با خانواده وی آشنا شود تا مقدمات ازدواج را مهیا کنند.
 
به گفته این مسئول، در این دیدار به‌خاطر طفره رفتن پسر از درخواست دختر برای آشنایی با خانواده، با یکدیگر درگیر می‌شوند که در نهایت به قتل دختر جوان منجر شده است.
 
عزیزی گفت: قتل در روانسر رخ داده و قاتل بعد از خفه کردن دختر جوان ، جسد وی را پنهان کرده بود و پس از مراجعه به منزل ماجرا را برای پدر خود تعریف کرده است.
 
جانشین فرمانده انتظامی استان کرمانشاه با بیان اینکه پدر قاتل، پسرش را به پلیس معرفی کرده، تصریح کرد: این اظهاراتی است که از سوی آن‌ها بیان شده و ما نمی‌توانیم فعلا این موضوع را به‌طور کامل قبول کنیم.
 
این مسئول تصریح کرد: پرونده قتل هنوز بسته نشده است و تا زمان روشن شدن تمام ماجرا موضوع در دست پیگیری است.
واکنش رسمی عربستان به تفاهم ایران و 1+5

 

اخبار,اخبار سیاست خارجی, 1+5

عربستان سعودی در نخستین واکنش رسمی به تفاهم ایران و 1+5 در مذاکرات هسته‌ای وین، از لغو نشدن تحریم‌های تسلیحاتی و ادامه آن برای مدت 5 سال استقبال کرد..

خبرگزاری رسمی عربستان در نخستین واکنش رسمی به نقل از یک منبع مسؤول تأکید کرد: "عربستان مانند کشورهای 1+5 و جامعه جهانی، از ادامه تحریم‌های اعمال شده علیه ایران به دلیل حمایت از تروریسم و نقض توافقنامه‌ها و معاهدات بین المللی در خصوص تسلیح، حمایت می کند."

خبرگزاری فرانسه تأکید کرد که در این بیانیه عربستان هیچگونه استقبال و یا تمجیدی از حصول توافق مطرح نشده است.

در این بیانیه همچنین آمده است: "عربستان همواره از وجود توافقی در خصوص برنامه هسته‌ای ایران برای تضمین جلوگیری از دستیابی به سلاح اتمی به هر صورتی، حمایت کرده تا همزمان شامل برنامه‌ای مشخص و محکم برای بازرسی از همه پایگاه‌ها از جمله پایگاه‌های نظامی باشد؛ و راهکاری برای بازگرداندن سریع و فعالانه تحریم‌ها در صورت نقض توافق از سوی ایران داشته باشد."

این مسؤول عربستانی، همچنین اتهاماتی ادعایی را علیه ایران در خصوص "ایجاد بحران و ناامنی در منطقه" مطرح کرد.

این مسؤول که به نام آن اشاره ای نشده است، در پایان تأکید کرد: "عربستان تمایل دارد با ایران به عنوان یک همسایه روابطی بهتر در همه زمینه‌ها برقرار کند، روابطی که مبنی بر حسن همجواری و عدم دخالت در امور دیگران باشد."

اخبار سیاست خارجی - تابناک
پست اینستاگرام احمدی‌نژاد بعد از توافق هسته‌ای

 

اخبار,اخبار سیاسی ,احمدی  نژاد

 

به گزارش تابناک، صفحه اینستاگرام منسوب به احمدی نژاد در اولین پست پس از توافق هسته ای به حدیثی از حضرت علی علیه السلام اشاره کرده است. در گفتاری که وی از حضرت علی علیه السلام نقل نموده آمده است:

امام علی علیه سلام..

سخت بترس از دشمنت بعد از آنکه از درِ صلح‌وآشتی درآمد زیرا او بوسیله‌ی صلح نزدیک می‌شود تا از شیوه‌ی غافلگیری استفاده کند.حتی اگر دشمن، ژست صلح و دوستی هم بگیرد بازهم نمی‌توان دشمنی او را دست‌کم گرفت و به او خوش‌بین بود. از همین روست که مولای متقیان در جمله‌ای دقیق و حکیمانه می‌فرمایند: «سخت بترس از دشمنت بعد از آنکه از درِ صلح‌وآشتی درآمد. زیرا او بوسیله‌ی صلح، نزدیک می‌شود تا از شیوه‌ی غافلگیری استفاده کند، پس احتیاط و دقت را پیشه‌کن و در چنین مواردی زودباور و خوش‌گمان مباش.»

 

  اخبار  سیاسی - تابناک
برنامه‌های تلویزیون در ماه رمضان اعلام شدند

70

تلویزیون برنامه‌های مختلفی برای برنامه‌های سحر، ظهرگاهی و افطار در ماه مبارک رمضان تدارک دیده است.

 

شبکه‌های تلویزیون هر سال برای ایام ماه رمضان سفره متنوعی را برای مخاطبانش تدارک می‌بیند و سعی می‌کند با تولید برنامه‌های مختلف نمایشی و ترکیبی پاسخگوی نیازهای مردم در این ایام باشد.
شوالیه تاریکی در واقعیت (لندن)

The-Dark-Knight-Rises-in-London

فردی با لباس شوالیه تاریک درلندن درحال مبارزه با جنایت است….

در ادامه مطلب ، مطلب را دنبال کنید .
ليست صفحات
تعداد صفحات : 30
مطالب جدید