مدل مو ، ابرو ، آرایش صورت

rahafun.com makeup eyes 9 عکس های زیبا آرایش چشم

مدل های آرایش ساده صورت و چشم

در این قسمت از مجله اینترنتی رز فان همراه باشید با یک سری از تصاویر مدل آرایش صاده صورت زنانه و دخترانه که در ادامه مطلب قابل مشاهده است
http://papersite.ir/wp-content/uploads/2018/01/you-need-a-haircut.jpg

شایع ترین علائمی که خبر از نیاز شما به مدل موی جدید می‌دهند، دوشاخه شدن انتهای مو، از دست دادن حجم و لایه‌های ناصاف هستند. اما در این راهنما دلایل دیگری برایتان خواهیم آورد که شما را ملزم به داشتن مدل موی جدید خواهد کرد.

۱. مدل موی فعلی شما مکمل صورتتان نیست

یک مدل موی خوب باید با شکل صورت شما مطابقت داشته، در قسمت‌های مناسبی حجم داشته باشد، و بهترین ویژگی‌های صورتتان را نمایان سازد. اگر مدل موی فعلی شما هیچ کدام از این‌ها را ندارد، آنرا به یک مدل جدید تغییر دهید. به یک سالن زیبایی بروید و از آرایشگر موی آنجا پیشنهادهایش را با توجه به خواسته هایتان بپرسید. زمانی که برای مدل مویی خاص تصمیم گرفتید، برای آن اقدام کنید تا ببینید چگونه یک مدل مو می‌تواند شگفتی بیافریند و شخصیت شما را ارتقا دهد.

۲. شما بیش از یک بار در مورد آن فکر کردید

اگر ندای درونی شما بصورت مکرر به شما میگوید مدل موی خاصی را امتحان کنید و شما برای مدت‌های زیادی آن ندا را نادیده گرفته‌اید، حالا زمان اینکه کاری بکنید فرا رسیده است. بجای اینکه بصورت مخفیانه به سلبریتی ها با مدل موهای فوق‌العاده حسادت بورزید، چرا خودتان مدل موی جدیدی را امتحان نمی‌کنید که دیگران به آن غبطه بخورند؟دو کلمه ی «تغییر» و «تجربه» را جدی بگیرید.

۳. هیچ ایده ای ندارید

اگر شما به یک نوع دم اسبی یا بافت دل بسته اید و هر روز به آن می چسبید، زمانش فرا رسیده که مدل موی جدیدی داشته باشید. بعلاوه در موارد خاص، اگر تنها کاری که انجام می‌دهید سشوار یا اتو کشیدن موهایتان است هم، قطعا نیاز دارید مدل موی خود را تغییر دهید. با این کار مدل موهای مختلفی را تجربه خواهید کرد.

۴. از شما تعریف نمی‌کنند؟

کیست که از تعریف خوشش نیاید؟ همه تعریف را دوست دارند. اگر مدت هاست که از موهای شما تعریف نمی‌کنند، یا اینکه تمرکز دیگران به چیز دیگری مانند لباس یا کفش شما تغییر پیدا کرده است، پس وقت تغییر مدل موهایتان رسیده است. با یک حرفه‌ای مشورت کنید تا گزینه های پیش رویتان را بدانید، سپس مدل مویی را انتخاب کنید که احساس می‌کنید بیش از مدل های دیگر با شما جور است.

زمانی که مدل موی زیبایی پیدا کردید، موهایتان را رنگ کنید و آنرا خوب درست کنید تا دوباره از شما تعریف کنند. احساس خیلی خوبی پیدا خواهید کرد.

۵. شروع یک مرحله ی جدید در زندگی

هر زمانی که در زندگی شما تغییری رخ می‌دهد، شایسته است که مدل موی خود را بروز کنید و آدم جدیدی شوید. اگر می‌خواهید دوران تحصیلی جدید، یا اینکه شغل جدیدی را شروع کنید، ظاهرتان را نو کنید. این کار نه تنها به شما کمک خواهد کرد تا برگ جدیدی از زندگی را ورق بزنید، بلکه کمک خواهد کرد اعتماد بنفس بدست بیاورید و احساس خوبی چه از نظر فیزیکی و چه از نظر عاطفی کسب نمایید.

۶. زمانی که افسرده شده‌اید

آیا هر زمانی که خود را در آینه نگاه می‌کنید، مدل موهایتان شما را وادار می‌کند تا بگویید: «سلام خوشکله»؟ آیا این مدل مو به شما اجازه می‌دهد تا با آن کارهای مختلفی کنید و به شکل‌های مختلف درستش کنید؟‌ اگر جوابتان بله است، آنگاه شما مدل موی مناسبی دارید. اگر جوابتان خیر است، ما مطمئنیم که مدل موی فعلیتان دلیلی است که شما افسرده و بی‌حال شده‌اید. مدل مویتان را تغییر دهید تا احساس بهتر و شادتری پیدا کنید.
جدیدترین مدل موی عروس 2021

http://up.rozfun.ir/up/forumi/pic3/model/model6-mo-aroos2014.jpg
جديدترين مدل های رنگ مو 93

مدل رنگ مو  ,  مدل رنگ مو  ۹۳ ,  مدل رنگ موی جدید
جديدترين مدل رنگ مو زنانه 93

جديدترين مدل رنگ مو 2014 ,جديدترين مدل رنگ مو
مدل های آرایش بنفش صورت

آرایش بنفش,آرایش صورت, گالری تصاویر
ليست صفحات
تعداد صفحات : 9
مطالب جدید