آرایش صورت و مو

http://papersite.ir/wp-content/uploads/2018/01/you-need-a-haircut.jpg

شایع ترین علائمی که خبر از نیاز شما به مدل موی جدید می‌دهند، دوشاخه شدن انتهای مو، از دست دادن حجم و لایه‌های ناصاف هستند. اما در این راهنما دلایل دیگری برایتان خواهیم آورد که شما را ملزم به داشتن مدل موی جدید خواهد کرد.

۱. مدل موی فعلی شما مکمل صورتتان نیست

یک مدل موی خوب باید با شکل صورت شما مطابقت داشته، در قسمت‌های مناسبی حجم داشته باشد، و بهترین ویژگی‌های صورتتان را نمایان سازد. اگر مدل موی فعلی شما هیچ کدام از این‌ها را ندارد، آنرا به یک مدل جدید تغییر دهید. به یک سالن زیبایی بروید و از آرایشگر موی آنجا پیشنهادهایش را با توجه به خواسته هایتان بپرسید. زمانی که برای مدل مویی خاص تصمیم گرفتید، برای آن اقدام کنید تا ببینید چگونه یک مدل مو می‌تواند شگفتی بیافریند و شخصیت شما را ارتقا دهد.

۲. شما بیش از یک بار در مورد آن فکر کردید

اگر ندای درونی شما بصورت مکرر به شما میگوید مدل موی خاصی را امتحان کنید و شما برای مدت‌های زیادی آن ندا را نادیده گرفته‌اید، حالا زمان اینکه کاری بکنید فرا رسیده است. بجای اینکه بصورت مخفیانه به سلبریتی ها با مدل موهای فوق‌العاده حسادت بورزید، چرا خودتان مدل موی جدیدی را امتحان نمی‌کنید که دیگران به آن غبطه بخورند؟دو کلمه ی «تغییر» و «تجربه» را جدی بگیرید.

۳. هیچ ایده ای ندارید

اگر شما به یک نوع دم اسبی یا بافت دل بسته اید و هر روز به آن می چسبید، زمانش فرا رسیده که مدل موی جدیدی داشته باشید. بعلاوه در موارد خاص، اگر تنها کاری که انجام می‌دهید سشوار یا اتو کشیدن موهایتان است هم، قطعا نیاز دارید مدل موی خود را تغییر دهید. با این کار مدل موهای مختلفی را تجربه خواهید کرد.

۴. از شما تعریف نمی‌کنند؟

کیست که از تعریف خوشش نیاید؟ همه تعریف را دوست دارند. اگر مدت هاست که از موهای شما تعریف نمی‌کنند، یا اینکه تمرکز دیگران به چیز دیگری مانند لباس یا کفش شما تغییر پیدا کرده است، پس وقت تغییر مدل موهایتان رسیده است. با یک حرفه‌ای مشورت کنید تا گزینه های پیش رویتان را بدانید، سپس مدل مویی را انتخاب کنید که احساس می‌کنید بیش از مدل های دیگر با شما جور است.

زمانی که مدل موی زیبایی پیدا کردید، موهایتان را رنگ کنید و آنرا خوب درست کنید تا دوباره از شما تعریف کنند. احساس خیلی خوبی پیدا خواهید کرد.

۵. شروع یک مرحله ی جدید در زندگی

هر زمانی که در زندگی شما تغییری رخ می‌دهد، شایسته است که مدل موی خود را بروز کنید و آدم جدیدی شوید. اگر می‌خواهید دوران تحصیلی جدید، یا اینکه شغل جدیدی را شروع کنید، ظاهرتان را نو کنید. این کار نه تنها به شما کمک خواهد کرد تا برگ جدیدی از زندگی را ورق بزنید، بلکه کمک خواهد کرد اعتماد بنفس بدست بیاورید و احساس خوبی چه از نظر فیزیکی و چه از نظر عاطفی کسب نمایید.

۶. زمانی که افسرده شده‌اید

آیا هر زمانی که خود را در آینه نگاه می‌کنید، مدل موهایتان شما را وادار می‌کند تا بگویید: «سلام خوشکله»؟ آیا این مدل مو به شما اجازه می‌دهد تا با آن کارهای مختلفی کنید و به شکل‌های مختلف درستش کنید؟‌ اگر جوابتان بله است، آنگاه شما مدل موی مناسبی دارید. اگر جوابتان خیر است، ما مطمئنیم که مدل موی فعلیتان دلیلی است که شما افسرده و بی‌حال شده‌اید. مدل مویتان را تغییر دهید تا احساس بهتر و شادتری پیدا کنید.




 

آرایش

 

 

در این مطلب نکته هایی را برایتان یادآوری کرده ایم که شاید تاکنون نمی دانسته اید.، سایت تهران فان ، نکاتی که به زیبایی بیشتر آرایش صورت کمک می کنند و می توانید برای زمان طولانی تر از زیبایی و تمیزی میک آپ لذت ببرید.

 

 

 

برای دیدن متن به ادامه مطلب مراجعه کنید....




 

موی چرب

 

 

اگر موهای چربی دارید،اطلاع دارید که به سختی می توانید از چرب شدن آنها جلوگیری کنید. ، سایت تهران فان ،در این چگونه، شیوه های ساده ای وجود دارد که قادرید برای کاهش یا حتی از بین بردن چربی موهایتان انجام دهید.

 

 

 

برای دیدن متن به ادامه مطلب مراجعه کنید....

 

 

 




ابرو

 

 

ساده ترین راه برای حذف مرحله ی محو کردن، استفاده از یک مداد با نوک مناسب است. ، سایت تهران فان ،این روش به کمرنگ تر شدن و کاهش وضوح خطوط ایجاد شده خیلی کمک می کند.

 

 

 

برای دیدن متن به ادامه مطلب مراجعه کنید.....




آرایش 

 

 

تقریبا برای انجام هر کاری در زندگی، یک ترتیب طبیعی وجود دارد. ، سایت تهران فان ،مثلا موهاتو بشور، آب بکش، دوباره بشور. یا عاشق شو، ازدواج کن، بچه دار شو. یا مدرسه برو، بعد دانشگاه و بعد کار (البته اگر خوش شانس باشی!). اما با اینحال، انجام برخی کارها مثل آرایش یک صورت تر و تازه، کمی پیچیده تر است.

 

 

 

برای دیدن متن به ادامه مطلب مراجعه کنید.....




خوشبو شدن

 

 

اگر دقت کرده باشيد، سایت تهران فان ، حتما در سال هاي اخير چشمتان به انواع اسپري هاي زنانه و مردانه ضدعرق هم افتاده و شايد خيلي از شماها، استفاده از اين محصولات سبک، قابل حمل و خوشبو را به انواع مام هاي قديمي ترجيح بدهيد. در صفحات «راهنماي خريد» اين هفته به بررسي نکته هاي ريز و درشت اين اسپري ها پرداخته ايم.

 

 

 

برای دیدن متن به ادامه مطلب مراجعه کنید.....




ليست صفحات
تعداد صفحات : 10
مطالب جدید