اخبار روز

واکنش رسمی عربستان به تفاهم ایران و 1+5

 

اخبار,اخبار سیاست خارجی, 1+5

عربستان سعودی در نخستین واکنش رسمی به تفاهم ایران و 1+5 در مذاکرات هسته‌ای وین، از لغو نشدن تحریم‌های تسلیحاتی و ادامه آن برای مدت 5 سال استقبال کرد..

خبرگزاری رسمی عربستان در نخستین واکنش رسمی به نقل از یک منبع مسؤول تأکید کرد: "عربستان مانند کشورهای 1+5 و جامعه جهانی، از ادامه تحریم‌های اعمال شده علیه ایران به دلیل حمایت از تروریسم و نقض توافقنامه‌ها و معاهدات بین المللی در خصوص تسلیح، حمایت می کند."

خبرگزاری فرانسه تأکید کرد که در این بیانیه عربستان هیچگونه استقبال و یا تمجیدی از حصول توافق مطرح نشده است.

در این بیانیه همچنین آمده است: "عربستان همواره از وجود توافقی در خصوص برنامه هسته‌ای ایران برای تضمین جلوگیری از دستیابی به سلاح اتمی به هر صورتی، حمایت کرده تا همزمان شامل برنامه‌ای مشخص و محکم برای بازرسی از همه پایگاه‌ها از جمله پایگاه‌های نظامی باشد؛ و راهکاری برای بازگرداندن سریع و فعالانه تحریم‌ها در صورت نقض توافق از سوی ایران داشته باشد."

این مسؤول عربستانی، همچنین اتهاماتی ادعایی را علیه ایران در خصوص "ایجاد بحران و ناامنی در منطقه" مطرح کرد.

این مسؤول که به نام آن اشاره ای نشده است، در پایان تأکید کرد: "عربستان تمایل دارد با ایران به عنوان یک همسایه روابطی بهتر در همه زمینه‌ها برقرار کند، روابطی که مبنی بر حسن همجواری و عدم دخالت در امور دیگران باشد."

اخبار سیاست خارجی - تابناک
پست اینستاگرام احمدی‌نژاد بعد از توافق هسته‌ای

 

اخبار,اخبار سیاسی ,احمدی  نژاد

 

به گزارش تابناک، صفحه اینستاگرام منسوب به احمدی نژاد در اولین پست پس از توافق هسته ای به حدیثی از حضرت علی علیه السلام اشاره کرده است. در گفتاری که وی از حضرت علی علیه السلام نقل نموده آمده است:

امام علی علیه سلام..

سخت بترس از دشمنت بعد از آنکه از درِ صلح‌وآشتی درآمد زیرا او بوسیله‌ی صلح نزدیک می‌شود تا از شیوه‌ی غافلگیری استفاده کند.حتی اگر دشمن، ژست صلح و دوستی هم بگیرد بازهم نمی‌توان دشمنی او را دست‌کم گرفت و به او خوش‌بین بود. از همین روست که مولای متقیان در جمله‌ای دقیق و حکیمانه می‌فرمایند: «سخت بترس از دشمنت بعد از آنکه از درِ صلح‌وآشتی درآمد. زیرا او بوسیله‌ی صلح، نزدیک می‌شود تا از شیوه‌ی غافلگیری استفاده کند، پس احتیاط و دقت را پیشه‌کن و در چنین مواردی زودباور و خوش‌گمان مباش.»

 

  اخبار  سیاسی - تابناک
 

استخدام

 

 

بانک کارآفرین به منظور تأمین نیروی انسانی مورد نیاز ، سایت تهران فان ، خود در شعب شهر تهران در چارچوب قانون کار و تامین اجتماعی تعداد محدودی از داوطلبان (بومی تهران) واجد شرایط در مقطع کارشناسی رشته های تحصیلی مندرج در بند۱، اقدام به برگزاری آزمون ورودی می نماید.

 

 

 

 

برای دیدن متن به ادامه مطلب مراجعه کنید....
 

بانک کار آفرین

 

 

بانک کارآفرین به منظور تأمین نیروی انسانی مورد نیاز خود در شعب شهر تهران در چارچوب قانون کار و تامین اجتماعی تعداد محدودی از داوطلبان (بومی تهران) ، سایت تهران فان ،واجد شرایط در مقطع کارشناسی رشته های تحصیلی مندرج در بند۱، اقدام به برگزاری آزمون ورودی می نماید.

 

 

 

برای دیدن متن به ادامه مطلب مراجعه کنید....
 

آگهی استخدام

 

گروه ارتباطات ماهواره ای سامان برای تامین نیروی انسانی مورد نیاز خود در تهران و مراکز استان ها از واجدان شرایط دعوت به همکاری کرده است.، سایت تهران فان ،

 

 

 

برای دیدن متن به ادامه مطلب مراجعه کنید.....
استخدام شرکت پوشاک ایران

 

 

برای دیدن متن به ادامه مطلب مراجعه کنید.....
ليست صفحات
تعداد صفحات : 12
مطالب جدید