حوادث

قتل دختر دانشجوی اصفهانی توسط پسر همکلاسش

http://up.tehfun.ir/up/forumi/pic/1/w2345532222.jpg

در ادامه این خبر جدید از اخبار حوادث را دنبال نمایید.

قتل یک دختر اصفهانی توسط هم‌کلاسی دانشجویش در روانسر

جانشین فرمانده انتظامی استان کرمانشاه از قتل یک دختر اصفهانی توسط هم‌کلاسی دانشجویش در روانسر خبر داد.
 
جانشین فرمانده انتظامی استان کرمانشاه ادامه داد: مدتی پیش مقتول در دانشگاه با پسری آشنا شده و رابطه آن‌ها به قول و قرار ازدواج کشیده شده بود.
 
وی ادامه داد: پس از مدتی مقتول برای دیدن این پسر به کرمانشاه آمده و اصرار کرده بود که با خانواده وی آشنا شود تا مقدمات ازدواج را مهیا کنند.
 
به گفته این مسئول، در این دیدار به‌خاطر طفره رفتن پسر از درخواست دختر برای آشنایی با خانواده، با یکدیگر درگیر می‌شوند که در نهایت به قتل دختر جوان منجر شده است.
 
عزیزی گفت: قتل در روانسر رخ داده و قاتل بعد از خفه کردن دختر جوان ، جسد وی را پنهان کرده بود و پس از مراجعه به منزل ماجرا را برای پدر خود تعریف کرده است.
 
جانشین فرمانده انتظامی استان کرمانشاه با بیان اینکه پدر قاتل، پسرش را به پلیس معرفی کرده، تصریح کرد: این اظهاراتی است که از سوی آن‌ها بیان شده و ما نمی‌توانیم فعلا این موضوع را به‌طور کامل قبول کنیم.
 
این مسئول تصریح کرد: پرونده قتل هنوز بسته نشده است و تا زمان روشن شدن تمام ماجرا موضوع در دست پیگیری است.
 

مرگ دلخراش

 

کارآگاهان آگاهي فرماندهي انتظامي استان گيلان با فاش کردن هويت زن سوخته، سایت تهران قان ، متهمان به قتل وي را نيز دستگير کردند.

 

 

 

 

برای دیدن متن به ادامه مطلب مراجعه کنید....
قتل

 

 

پسر بچه 8 ساله ای به نام مارتین کوب، وقتی با صحنه آزار خواهرش توسط گروهی از اوباش مواجه شد، سایت تهران فان ، برای نجات دادن او به آنها حمله کرد. سردسته این افراد که به گفته خواهر مارتین یک نوجوان سیاه پوست بوده است، با ضربات محکم و مکرر سنگ به سرش، او را به قتل رساند.

 

 

 

برای دیدن متن به ادامه مطلب مراجعه کنید....
 

مرگ بازیگر

 

در اتفاقی نادر در دنیای سینما،سایت تهران فان ، یک بازیگر هنگام اجرای سکانس مرگ در یک سریال، جان باخت.

 

 

برای دیدن متن به ادامه مطلب مراجعه کنید....
 

مرد هرزه

 

یک زن 25 ساله اندونزیایی متهم است ، سایت تهران فان ، در یکی از مناطق شمالی ایالت باندا اچه با مرد 40 ساله متاهل روابط نامشروع داشته است. برخی از افراد متعصب اندونزی مرد را قبل از تحویل دادن به پلیس به شدت کتک زدند و روی بدنش پسماند فاضلاب خالی نمودند، سایت تهران فان ،.

 

 

برای دیدن متن به ادامه مطلب مراجعه کنید.....
ارتباط اینترنتی

 

مرد جوان وقتی متوجه ارتباط اینترنتی خواهرش با جوانی در فضای مجازی شد به قصد تنبیه، سایت تهران فان ، همراه دوستش مرد جوان را به بوستانی کشاند و دو نفری او را تا حد مرگ کتک زدند.

 

 

برای دیدن متن به ادامه مطلب مراجعه کنید....
ليست صفحات
تعداد صفحات : 9
مطالب جدید