تیپ جدید کیت میدلتون در مراسم خیریه

کیت میدلتون

تیپ جدید کیت میدلتون در مراسم خیریه

عکس های کیت میدلتون با تیپ شیک در مراسم خیریه

عکس های جدید و دیدنی کیت میدلتون همسر پرنس ویلیام عروس ملکه انگلیس با تیپ جدید و شیک که در مراسم خیریه شرکت کرده بود را در ادامه این مطلب مشاهده کنید…

 

در مراسمی که از سوی موسسه خیریه در باغ ویکتوریا در لندن و در تاریخ پنجشنبه ۲۸ نوامبر برگزار گردید کیت میدلتون Kate Midelton هم دعوت داشت . این بانوی ۳۱ ساله این بار در یک لباس کوتاه مشکی رنگ که از جنس تور بود دیده شد. او یک کیف دستی بسیار کوچک به رنگ قرمز هم به دست داشت که این بر جذابیت مدل لباس پوشیدن او افزود.

میدلتون Midelton ، برای گفتگو با میهمانان و بازدید از آنها بر روی فرش قرمز رفت و عکس های زیادی از او گرفته شد. او اعلام کرد که حامی یک سازمان خیریه از سوی ورزشکاران برای انجام حمایت های مالی از سوی آنها می باشد. او در این مهمانی بدون همسرش ویلیام شرکت کرد، چرا که همسرش به احتمال زیاد در خانه مانده و از پسر ۴ ماهه اشان به نام جورج مراقبت کرده است.

یک منبع موثق خبر داده است که این زوج به فکر بالا بردن تعداد فرزندان خود می باشند ، بدون آنکه از پدر و مادر و یا هر پرستاری کمک بخواهند. آنها گفته اند : ما دوست نداریم در تربیت و نگهداری از فرزندانمان به کسی متکی باشیم.

عکس های کیت میدلتون با تیپ شیک در مراسم خیریه عکس های کیت میدلتون با تیپ شیک در مراسم خیریه 
مطالب جدید