فال دوشنبه روز 1 اردیبهشت 93

فروردین:

جنبه رمانتیک رابطه در حال کمرنگ تر شده. جذابیت شما برای فردی دیگر یا جذابیت وی برای شما ممکن است جنبه مادی یا دیگر جنبه ها را داشته باشد. امروز شاید روحیه تجارت و جست و جو برای منفعت وجود دارد.

اردیبهشت:

امروز همه چیز به بهترین نحو در حال شکل گرفتن است. بااین حال، علی رغم شانس خوب شما، ممکن است احساس کنید قربانی شرایط خواهید شد و مخفایه در آرزوی آزاد شدن از این زندان خواهشد بود. ویژگی های زیبایی، جذابیت و رفاه مالی شما باعث داشتن قدرت نسبت به دیگران  شود.

خرداد:

امروز برای خودابرازی خیلی خوب نخواهد بود. تلاش هایتان برایت توضیح دادن خود، اثبات نقطه نظرتان و یا داشتن یک بحث بسیار عقلانی شکست خواهد خورد. اصلا ناراحت نباشید و چیزی که به شما پیشنهاد می شود را نپذیرید.

تیر:

انرژی متعادل امروز برای سلامت ذهنی و جسمی شما خیلی مفید خواهد بود. این انرژی عزت نفس شما را بهتر  کند، بهترین صفات شما را نشان می دهد و انرژی اضافه ای را برایتان فراهم  کند تا کارهای جزیی عملی را انجام دهید.

مرداد:

خواسته هایتان در حال قوی تر شدن است و برایتان ویژه تر می شود. بعلاوه، بلندپروازی هایتان در حال افزایش است. ممکن خواهد بود احساسات کنترل شما را بدست بگیرند. این ممکن است سورپزایزتان می کند. این احتمال وجود دارد که علاقه تان برای دست گذاشتن روی چیزی توسط خود و حس مالکیتتان تحریک خواهد شد.

شهریور:

بلندپروازی، حساسیت و ماجراجویی برای شما مفید خواهد بود، ولی تنها به میزان کم. اظهارات رمانتیک با نداشتن حس تعقل برابری نخواهد کرد. نیازهای واقعی شما به طور کلی ارضا می شوند. اگر به آرزوهایتان نرسیدید، همه چیزتبدیل به داستان  شود.

مهر:

علاقه تان به جنبه های مادی زندگی در حال رشد خواهد بود و جنبه مادی روابط هم در این میان استثنا نیست. جذابیت جسمی و حساسیت در زندگی عشقیتان اهمیت بیشتری پیدا می کنند. همچنین احتمال یک انتخاب عملی از سوی شریکتان وجود خواهد داشت.

آبان:

روابط اخیر زناشویی شما کمی قدیمی شده است. کل تمرکزتان را روی آن بگذارید تا بتوانید ساده تر با شرایط جدید خود را سازگار کنید. رابطه تان در حال فروریزش نیست! بلکه در حال قوی تر شدن خواهد بود.

آذر:

ویژگی هایی مثل پرحرفی، ظاهربینی و سطحی بودن و همچنین ترکیبی از کمال گرایی و کوته نگری ممکن خواهد بود امروز برای شما چیزی جز غم و اندوه به بار نیاورند. اگر به دنبال چیز ویژه ای هستید سعی کنید از تغییرات خلق و خو و استعدادتان برای ماجراجویی  حتما جلوگیری کنید.

دی:

به عنوان یک دی ماهی معمولی درگیر برنامه ها و تعهدات میباشید. خوشبختانه در چرخه ای که دور خود کشیده اید کاملا احساس آزادی می کنید. از مرزهای آن رد نشوید تا همه چیز برایتان عالی پیش برود. حتی در زندگی شخصی نیزباید تابع دستورالعملات، استانداردها و قوانینتان باشید.

بهمن:

امروز خیلی به دنبال ثروت مادی بهتر است نباشید. شما به اندازه دیگران به آن نیاز نخواهید داشت. یاد بگیرید که برای مادیات ارزش قائل شوید، از آن لذت ببرید و درصورت نیاز برای آن کار کنید. یک موقعیت برای داشتن یک زندگی واقعی را هیچ وقت ازدست ندهید. تلاش کنید وقت کمتری را پای کامپیوتر بگذرانید.

اسفند:

علی رغم درک شهودیتان از همه چیز، امروز قادر نیتستید که فرایند را رهبری میکنید. به جای عمل کردن، مستعد رویاپردازی هستید (و هنگامی که حواستان را از فعالیت های بی خود پرت کنند ناراحت می شوید). به دیگران میدان خواهید داد و یک حامی خوب باشید.
مطالب جدید