فال روز سه شنبه 9 اردیبهشت 93

فال روز سه شنبه 9 اردیبهشت 93

فروردین:

ساعات ائلیه بیشترین میزان تعامل را خواهید داشت. (سایت تهران فــــان)در این دوره شرایط در دستانتان قرار دارد. اگر برای یک سفر برنامه ریزی کرده اید به راحتی و در اسرع وقت می توانید به مقصدتان برسید.امروز می توانید برگه ها را امضا کنید، نامه ها را بفرستید، (سایت تهران فــــان)ویزایتان را ثبت و کنید و غیره!

اردیبهشت:

باید ارتباطات، نامه نگاری و کارهای عقلانی را به ساعات اولیه موکول کنید. (سایت تهران فــــان)در نیمه اول روز بحث کردن درباره مسایل و حل جروبحث ها کار ساده ای خواهد بود. فقط باید یک موضع بدون تعصب و عادلانه داشته باشید(سایت تهران فــــان).

خرداد:

از فضای مثبت ساعات اولیه استفاده کنید و سعی کنید روابطی که دنبالشان هستید را ایجاد کنید. تمام ملاقات ها، دیالوگ ها و بحث ها به طور استثنایی موثر خواهند بود.(سایت تهران فــــان) وقت خارق العاده ای برای کشف مشکلا در ازدواج، انجام مذاکرات با شرکای کاری، سخنرانی در جمع و غیره است(سایت تهران فــــان).

تیر:

روز خوبی برای انجام خدمات،(سایت تهران فــــان) حرکت به جاهای مختلف و انتقال اطلاعات است. می توانید به مکاتبه های کاری، امضای نامه ها و مطالعه دستورالعمل ها است. احتمال وجود یک سفر کوتاه کاری وجود دارد(سایت تهران فــــان).

مرداد:

می توانید با آرامش صبح و عصر را به زندگی شخصی و تحقق تمایلات هنری خود اختصاص دهید. (سایت تهران فــــان)شاید احساس کنید دوست دارید هنر نویسندگی خود را با کسی به اشتراک بگذارید. در این دوره یک داستان عاشقانه، مکاتبه رمانتیک یا بازی با بچه تان می تواند اثر خیلی آرامش دهنده ای داشته باشد(سایت تهران فــــان).

شهریور:

در نیمه اول روز توصیه همسر یا شریکتان به کارتان می آید.(سایت تهران فــــان) اگر عمل کردن به آن برایتان دردسرساز است، در عمق درونتان به کاوش بپردازید و سعی کنید به سوال اینکه چه چیزی می خواهید پاسخ صادقانه ای بدهید. شاید وقت خوبی برای حرکت یا آماده شدن برای تغییر مکان باشد(سایت تهران فــــان).

مهر:

فعال بودن و ارتباط برقرار کردن تا هنگام عصر یک ویژگی متمایز برای شما خواهد بود.(سایت تهران فــــان) ساعات اول صبح نمی تواند برای مکالمات، تماس های تلفنی، مکاتبه و جلسات تمرین خوب باشد. می توانید به راحتی به فکر نقش مترجمی، راهنما، مشاور، میانجی یا کاوش گر باشید(سایت تهران فــــان).

آبان:

در هنگام صبح شرایط به سرعت پیشرفت می کند.(سایت تهران فــــان) اگر بدانید چطور در این ریتم گیج کننده قرار گیرید، مطمئن باشید که می توانید از آن بهره ببرید. وقت خوبی برای خریدها و معاملات کوچکتر، مسافرات و مکالمات کاری است(سایت تهران فــــان).

آذر:

شما جذاب و طبیعی، اجتماعی و نجیب هستید(سایت تهران فــــان). حرف هایتان مردم را آرام می کند. حتی اگر کمی خودخواه باشید، بسیار شما را خواهند بخشید. صبح وقت خوبی برای کاوش در عمق نعمت ادبیتان، بحث درباره ی یک ایده ی خلاق و ابراز عشق و محبتتان است.(سایت تهران فــــان)

دی:

آغاز روز برای مطالعه، و آموزش خود است.(سایت تهران فــــان) آشنایی یا سفر غیرمنتظره شما جالب خواهد بود، ولی فایده و سودی نخواهد داشت. نیمه دوم روز برای کاربرد ویژگی های درونی یا مسئولیت، نظم و تمرکزتان است(سایت تهران فــــان).

بهمن:

روز خوبی برای تعاملات غیررسمی است(سایت تهران فــــان). در صورت امکان روز را به استراحت بگذرانید و به خود اجازه بدهید کمی بیشتر از زندگی لذت ببرید. وقتی عالی برای ارتباطات آرام با دوستان است. ممکن است دوستانی را پیدا کنید که صادقانه از میلتان برای پیشرفت و آرامش حمایت می کنند(سایت تهران فــــان).

اسفند:

اتفاقات امروز بعنوان آزمایشی برای تعیین میزان مصمم بودن شما خواهند بود.(سایت تهران فــــان) اگر در تلاشید که به چیزی برسید، انقدر نایستید و کمی عمل کنید. شاید نیاز دارید که به یک منبع اطلاعاتی جدید دسترسی پیدا کنید، چیزی بخرید، به جایی بروید یا یک توصیه حرفه ای دریافت کنید(سایت تهران فــــان).
مطالب جدید