فال روز پنچ شنبه یازدهم اردیبهشت 93

فال روز پنچ شنبه یازدهم اردیبهشت 93

 

فروردین:

باید بالاخره تغییر کنید و از جنگ های لفظی به سمت عمل کردن پیش بروید(سایت تهران فان).این کار ممکن است تمام روزتان را پر کند و احتمالا تنها شب هنگام ایده های سازنده به سراغتان بیایند. (سایت تهران فان)هنگام معامله کردن و انتخاب نوع تجارت باید احتیاط را رعایت کنید.

اردیبهشت:

 

ساعات صبح و عصر برایتان بسیار مطلوب خواهند بود. در این دوره خلق و خویتان ثابت است (سایت تهران فان)و همه چیز بوی پیشرفت می دهد. هنگام عصر ممکن است از نظر هیجانی بیش از حد تحریک شوید یا اینکه فعالیت زیادی داشته باشید(سایت تهران فان).

خرداد:

نمی توانید به سرعت تمام مسایل را حل کنید. (سایت تهران فان)اگر می خواهید موفق شوید، باید تاکتیک هایتان را عوض کنید و مصلحت گرا شوید. شاید وقت آن رسیده که بعضی از روابط قدیمی را رها کنید یا اینکه برای مدتی کم تحرک شوید(سایت تهران فان).

تیر:

هنگام صبح می تواند پر از بی تابی باشد.(سایت تهران فان) آنهایی که در میانه ماه به دنیا آمده اند باید از مواجهه با کارکنان ارشد، رفتن به مسافرت و یا عذاب دادن خود با پشیمانی های بیهوده درباره ی اتفاقات اجتناب کنند(سایت تهران فان)(سایت تهران فان).

مرداد:

مدرسه در حال تمام شدن است و وقت آن رسیده که دانشتان را بطور عملی به کار گیرید(سایت تهران فان). هنگام عصر شدیدترین زمان روز برایتان خواهد بود. ممکن است تصمیم بگیرید که قدمی جدی بردارید یا اینکه مسیر جدیدی در زندگی انتخاب کنید. این امکان وجود دارد که با کسی رو به رو شوید که با برنامه ها و ارزش هایتان هیچ موافقتی ندارد(سایت تهران فان).

شهریور:

ممکن است تاهنگام عصر همه چیز از کنترلتان خارج شود.(سایت تهران فان) ممکن است تفکر منطقی مشهورتان ناگهان از کار بیفتد. ممکن است بعضی از برنامه هایتان به تعویق بیفتند یا صرفا اشتیاقتان را از دست بدهید. امروز احتمالا درباره ی کامپیوتر، وسایل برقی، دوره درمان،کاغذهای اداری و غیره مشکلاتی پیش بیاید(سایت تهران فان).

مهر:

نداشتن اطمینان درمورد خودتان و یا شریکتان ممکن است (سایت تهران فان)تا هنگام شب با شما بماند و شما را از هرگونه کاری بازدارد. در انتهای روز فعال تر و مبتکرتر می شوید. البته برای به تحرک واداشتن شما یک انگیزه ی قوی لازم است(سایت تهران فان).

آبان:

ماموریت ها و مذاکراتتان اگر با شیوه ی قدیمی انجام شوند هیچ نتیجه ای به بار نخواهند آورد(سایت تهران فان). نحوه تفکرتان را تغییر دهید، همیشه به نظر همسرتان گوش کنید و روی مهارت های گفتاریتان کار کنید. امروز برای تعهدات جدی اصلا وقت خوبی نیست(سایت تهران فان)(سایت تهران فان).

آذر:

امروز علاقه تان برای تعامل با مشکلات غیرمنتظره ای روبه رو خواهد شد.(سایت تهران فان) امروز برای مسافرت ها و مکالمات مهم و همچنین سفارش دادن و سرویس دهید روز خوبی نیست. اخبار ناخوشایند یا سوءتفاهم های خیلی بد در کار، مکاتبات، ملاقات ها و غیره محتمل هستند(سایت تهران فان).

دی:

امروز صبح باید تمام تلاشتان را بکنید(سایت تهران فان) تا دربرابر وسوسه ی آغاز دوباره ی مکالمه ی قدیمی با یک فرد عزیز مقاومت کنید. این مکالمه پر از هیچ چیز نیست جز یک دوره جدید از اتفاقات ناخوشایند. عصبانی شدن برای آنهایی که در میانه ی ماه بدنیا آمده اند بسیار خطرناک خواهد بود(سایت تهران فان).

بهمن:

امروز تمام حرف هایتان نامربوط خواهند بود(سایت تهران فان). ممکن است هنگام جست و جو برای اصلاعات، مطالعه یا ارتباط با کسی با مشکلاتی مواجه شوید. عصبی بودن، پرخاشگری و عقده ی حقارت ممکن است در برابر راهتان به سمت تعامل صحیح با جهان اطرافتان موانعی ایجاد کند(سایت تهران فان).

اسفند:

امروز برای به حقیقت رساندن رویاهایتان روز مناسبی نیست(سایت تهران فان). امروز هرگونه کاری یا خیلی کند خواهد بود یا اینکه خیلی با عجله و بدتوجیه شده می شوند. همه چیز هنگام عصر درست می شود؛ ایده های منحصر به فرد و معقولانه به ذهنتان هجوم می آورند. اما هنوز هم مراقب تغییرات غیرمنتظره ی اتفاقات باشید(سایت تهران فان).
مطالب جدید