چگونه خود را جذابتر کنیم

چگونه خود را جذابتر کنیم

 

بسیاری از افراد بویژه جوانان همیشه در تکاپوی جذاب و خوش تیپ بودن هستند،سایت تهران فان ، اگر به دنبال راه هایی هستید که به سرعت جذاب و خوش تیپ شوید باید نکاتی را یاد بگیرید و حتما این نکات مهم را رعایت کنید.

۱٫ اگر رنگ مانیکور ناخن هایتان را با رنگ لباسهایتان هماهنگ نکنید،سایت تهران فان ، و متضاد رنگ لباسهایتان انتخاب کنید مطمئنا جذاب تر خواهید شد.

۲٫ اگر صورت شما دارای آکنه و جوش می باشد جذابیت شما را از بین خواهد برد، بنابراین باید به کمک یک ماسک زرد رنگ یا سایه های زرد رنگ ابتدا روی جوش های خود از این رنگ زرد بمالید،سایت تهران فان ، سپس کرم پودر بزنید تا جوش هایتان کاملا محو شود و جذابیت خود را حفظ کنید.

۳٫ برای مهمانی ها و مراسم های شبانه از آرایش چشم دودی استفاده کنید ،سایت تهران فان ،و بالا و پایین پلک هایتان را سایه ی دودی بزنید و مژه هایتان را با ریمل مشکی برس بکشید این آرایش چشم جذابتان می کند.

۴٫ برای رژ گونه زدن برس رژ گونه ی خود را به حالت کروی،سایت تهران فان ، در جهت خط موی پیشانی از روی گونه ها به سمت انتهای چشم ها بکشید ، این مدل رژ گونه زدن به شما کمک می کند تا جذاب تر باشید.

۵٫ استفاده از سایه های براق کننده روی رژگونه و برق لب ها روی ، سایت تهران فان ،رژ لب و همچنین استفاده از براق کننده های پودری روی پیشانی صورت شما را بسیار جذاب می کند.

۶٫ موهایتان را با یکی از جدیدترین کوتاهی های سال هم مدل کنید تا ، سایت تهران فان ،جذابیت صورتتان تکمیل شود.

۷٫ مقداری روشن کننده ی مایع را روی پوست خود اسپری کنید تا بدنی، سایت تهران فان ، جذاب داشته باشید.

۸٫ مقداری از عطر خود را به کف دست خود بزنید تا زمانی که با دیگران دست می دهید ، سایت تهران فان ،آن ها از بوی خوش، دست هایتان لذت ببرند و خوش تیپی شما آشکار شود.

۹٫ پاشنه های پاهایتان را در حمام با سنگ پا بشویید ، سایت تهران فان ،و از کرم های مخصوص ترک پاشنه ی پا استفاده کنید زیرا صاف بودن کف پاها تاثیر زیادی در جذابیت شما دارد.

 
مطالب جدید