فال روز یک شنبه 14 1393 سایت تهران فان

فال روز یکشنبه 14 اردیبهشت 1393 سایت تهران فان

 

فروردین:

امروز انرژیتان با هیجانات حمایت می شود.امروز ممکن است ، سایت تهران فان ، در شرایط سخت احساسی قرار گیرید که منشا همه ی آن خواسته ها و آرزوهای برآورده نشده است. زندگی درونی شدید ممکن است کمک کند که فعال تر باشید. همچنین این شرایط ممکن است شما را از داشتن انگیزه برای عمل کردن محروم کند.

اردیبهشت:

امروز مستعد این هستید که براساس هیجانات شدید عمل کنید.، سایت تهران فان ، تفکرات و احساساتتان در تعادل هستند. وقت خوبی برای داشتن یک مکالمه دوستانه، یک مکالمه خصوصی یا یک مهمانی شلوغ است. در هرکاری که انجام دهید حمایت دریافت خواهید کرد.

خرداد:

امروز ممکن است با داشتن تردیدهای دایمی و نگرانی های متعارض سپری شود. ، سایت تهران فان ،دوگانگی، ایده آلگرایی و یا نداشتن ثبات ممکن است از مشکلات امروزتان باشند. ممکن است گستره ی زیادی از هیجانات از رویاهای بزرگ و هیجان گرفته تا ناراحتی، خستگی و حتی گم شدن داشته باشید.

تیر:

قادرید که کاملا در دنیای هیجانات غرق شوید. جالب است ، سایت تهران فان ،که احساسی بودنتان به طور متعادلی با تواناییتان برای روراست ماندن با ایده آل هایتان همراه شده است. احتمالا می توانید نشان دهید چقدر احساساتتان جدی و چقدر خواسته هایتان قاطعانه هستند.

مرداد:

طالع امروز موقتا از عزم و اراده و استقامت که اخیرا شدیدا درهرشرایطی از آنها استفاده کرده اید خالی می شود.، سایت تهران فان ، بااین حال، دنیایی از معنویت الان تبدیل به تمرکزتان شده است. ممکن است رازی را فاش کنید، اعتقادی جدید پیدا کنید یا نشانه ای از بالا دریافت کنید.

شهریور:

امروز باید خلق و خوی دیگران را در نظر بگیرید. از دیگران بیش از توانشان انتظار نداشته باشید. ، سایت تهران فان ،ایده آل گرایی بیش ازحد پر از رسوایی و ناامیدی خواهدبود. در روابطتان به دنبال اهداف دست نیافتنی نباشید.

مهر:

امروز عملگرایی شما که ناشی از شرایط است با احساسات و تاثیرپذیری شدید تکمیل می شود، سایت تهران فان ،. شاید ترحم باعث شود که به کسی کمک کنید. از دیگران کمک نخواهید. شما به اندازه کافی از عهده ی خودتان بر می آیید.

آبان:

امروز طالعتان به شما لطفی ویژه دارد. به احتمال زیاد از چگونگی شکل گرفتن همه چیز بسیار خرسند خواهید شد.، سایت تهران فان ، احساس جرات شما به شما می گوید که همه چیز همانطور که باید پیش می رود و چیزی هم برای نگرانی وجود نخواهد داشت. وقت خیلی خوبی برای کار کردن روی زندگی شخصیتان است.

آذر:

تعامل با اعضای خانه و یا مردم امروز تبدیل به بخش مهمی از زندگیتان می شود. ، سایت تهران فان ،سعی نکنید که بیش از حد خوش زبان باشید. روی تعادل درونیتان کمک کنید که نباید لزوما با کلمات بیان شود.

دی:

باید فقط آرام باشید و اصلا درباره مشکلات احتمالی آینده فکر نکنید. امروز است که ممکن است، سایت تهران فان ، شانس این را پیدا کنید تا مشکلی را حل کنید و هر چیز منفی را مثبت کنید. شرایط به خوبی درحال شکل گیری است تا بتوانید احساسات خود را نشان دهید و علاقه تان را گسترش دهید. چنین موقعیتی را هیچ وقت نباید از دست داد.

بهمن:

امروز باید مرکز توجهتان پول نقد باشد. بیگدار به آب نزنید. همیشه باید برای روز مبادا کمی پول در کناری داشته باشید.، سایت تهران فان ، پول باقی مانده هم هرجور بخواهید می تواند خرج شود. شاید دوست داشته باشید دوستان یا مخاطب خاص خود را به یک غذای مفصل مهمان کنید. شاید هم بخواهید که هدیه ای برای فرزندتان بخرید.

اسفند:

امروز روحتان آماده است تا با ماجراجویی و میل شدید ، سایت تهران فان ،به پیروی از سیستم اعتقادیتان مواجه شود. در اوایل روز دوست دارید که به قوانین خشکتان بچسبید و بطور مسئولانه وظیفه تان را انجام دهید. در هنگام عصر ممکن است چرب زبانی بر شما غلبه کند. همچنین ممکن است به شدت احساساتی شوید.
مطالب جدید