فال روز دو شنبه پانزدهم اردیبهشت 93

فال روز دو شنبه پانزدهم اردیبهشت 93

 

فروردین:

امروز صروصدا و شیطنتتان خیلی قابل توجه نیست. ، سایت تهران فان ، نیازتان به اوقات آرام و ساکت در حال افزایش است. در این دوره آسایش درونی از آسایش بیرونی مهم تر می شود. موزیک آرام، مکالمات گرم، یک چرت طولانی و یا یک پیاده روی آرام می تواند کمک کند که این آرامش را خلق و حفظ کنید.

اردیبهشت:

باید راه حل های خشن را کنار بگذارید. اینها امروز دیگر به درد نمی خورند. ، سایت تهران فان ، بهترین اسلحهش ما نرمش، لبخند، آرام بودن، دوستانه رفتار کردن، مهربانی و غیره است. خانوم ها امروز بسیار جذاب تر به نظر می رسند.

خرداد:

فضای امروز هیچ گونه فعالیت فیزیکی یا ذهنی را با خود نخواهد داشت. ، سایت تهران فان ، به جای آن روزتان را لوس کردن ذهن و بدنتان صرف کنید. هیچ وقت یا پولی را برای آن ذخیره نکنید ولی در حتما در محدودیت های معقول بمانید. تعادل، تدبیر، محبت و مراقبت برای روابط شخصیتان اهمیت زیادی پیدا می کنند.

تیر:

امروز چارچوب ذهنیتان مثبت می شود و موقعیت های خوب زیادی انتظارتان را می کشند.، سایت تهران فان ، امروز روز صلح و حل کردن مشاجرات است. تمام سوءتفاهم ها یا خودشان کنار می روند و یا اینکه باید خیلی آنها را جدی نگیرید.

مرداد:

برای بسیاری از شما امروز روز بحران است. البته این بحران بیشتر درونی است.، سایت تهران فان ، خوشبختانه این باعث هیچ فاجعه ای نمی شود، ولی باید شانس بیاورید و تمام خطرها، تردیدها و نگرانی هایتان از بین بروند. برای از بین بردن این همه سختی، تخیلتان را رها کنید.

شهریور:

وقت خیلی خوبی برای روابط شخصی است. رویاها و امیدهای همسرتان به دلتان می نشینند، سایت تهران فان ، و او محبت زیادی از شما دریافت می کند. متوجه می شوید که میلتان برای توجه، محبت و مراقبت دوطرفه در حال افزایش است.

مهر:

امروز لذت های حسی تاثیر عمیقی روی شما دارند. تواناییتان برای تفکر معقولانه ممکن است، سایت تهران فان ، کمی تحت تاثیر قرار بگیرد. مغزتان را کاملا خاموش نکنید و سعی کنید که هنگام رسیدن به تمایلتتان از آن خوب استفاده کنید. در غیر این صورت تبدیل به زندانی خواسته های خود می شوید.

آبان:

وقت آن رسیده که احساسات، فانتزی ها و تخیل خود را رها کنید. ، سایت تهران فان ، می توانید این کار را با گذراندن وقتتان در یک محیط آرام و راحت، هنگام صحبت با فرزندان عزیز یا بیرون رفتن انجام دهید. افراد هنرمند ممکن است امروز یک معدن گنج واقعی کشف کنند و دوباره الهام دریافت کنند.

آذر:

نیازی نیست که برای یافتن آرامش روحی به جاهای خیلی دور سفر کنید، سایت تهران فان ، شما یک مسافر همیشگی هستید ولی به یاد داشت باشید که یک مسافرت می تواند تخیلی هم باشد. در خانه بمانید و یک فیلم خوب ببینید، یک رمان جالب مطالعه کنید، کمی موسیقی گوش کنید و فکر کنید که در بهترین مسافرت عمرتان هستید.

دی:

وقت خیلی خوبی برای روابط کاملا دوجانبه است. این مساله برای اکثر شما یک ضرورت اساسی است.، سایت تهران فان ، به یاد داشته باشید که هم ذهنتان و هم بدنتان به بازیابی انرژی نیاز دارند. امروز باید روابط شخصی خیلی خوبی برقرار کنید.

بهمن:

امروز ارتباط معنوی و یک تبادل احساسی مثبت اهمیت زیادی برایتان پیدا می کنند.، سایت تهران فان ، اعضای خانه تان را با مراقب و توجه دریابید تا آنها نیز همین کار را باشما کنند. اکثر شما درمورد پول بسیار سخاوتمند می شوید. قلب مهربانتان باعث می شود بیش از حد نیاز خرج کنید.

اسفند:

اتفاقات امروز کاملا مطابق با بهترین آروزها و امیدهایتان خواهند بود. نیازها و آرزوهایتان به سرعت تحقق می یابند. ارزش ندارد که به تلاشتان برای تحقق برنامه های بلندپروازانه ادامه دهید. به سرنوشت اعتقاد داشت باشید و تمام مشکلات را فراموش کنید.
مطالب جدید