محاکمه متهم جاوز به 9 دختر بچه مدرسه ای

محاکمه متهم جاوز به 9 دختر بچه مدرسه ای

 

محاکمه مردی که متهم است 9 دختربچه را در تهران مورد آزار جنسی قرار داده به صورت غیرعلنی برگزار ، سایت تهران فان ، شد.

نماینده دادستان در ابتدای جلسه رسیدگی، سایت تهران فان ، به این پرونده که صبح دیروز در شعبه 113 دادگاه کیفری استان تهران برگزار شد، کیفرخواست را توضیح داد و درخواست صدور حکم علیه متهم کرد. مطابق اوراق پرونده اولین شکایت از این مرد 16 آبان سال 91 به ماموران کلانتری یوسف آباد داده شد.

خانواده دختربچه ای در این شکایت اعلام کردند مردی دخترشان را ربوده، به مکانی خلوت برده و مورد آزار جنسی قرار داده است.، سایت تهران فان ، این تنها شکایتی نبود که به دست پلیس رسید و ماموران متوجه شدند دختران دیگری نیز قربانی تجاوز شده اند.

اکثر این دختران در منطقه جغرافیایی خاصی ربوده شده بودند اما نکته ای که پرونده را پیچیده می کرد، سایت تهران فان ، این بود که قربانیان با خودرو های مختلف به بیرون از شهر منتقل شده و مورد تجاوز قرار گرفته بودند. مدارک و مستندات متضادی که به دست پلیس رسیده بود، تحقیقات را با دشواری مواجه کرد تا اینکه ماموران موفق شدند مردی جوان به نام ابوالفضل را که قصد داشت دختربچه ای را برباید بازداشت کنند.

متهم به محض دستگیری همه چیز را انکار کرد و گفت: من نه دختری را ربوده ام و نه قصد ربایش کسی را داشتم.، سایت تهران فان ، انکار متهم پلیس را قانع نکرد و به دستور بازپرس دی ان ای متهم با نمونه دی ان ای به دست آمده از مجرم تطبیق داده شد و پزشکی قانونی مطابقت داشتن نمونه ها را مورد تایید قرار داد.

پلیس برای جمع آوری مدارک بیشتر متهم را در میان چندین متهم دیگر قرار داد و از دختربچه های شاکی خواست،، سایت تهران فان ، سایت تهران فان ، تا کسی که آنها را مورد تعرض قرار داده شناسایی کنند. همه شاکیان انگشت اتهام را به سمت ابوالفضل گرفتند و او را به عنوان مجرم معرفی کردند. وقتی متهم شناسایی شد و دریافت چاره ای به جز بیان واقعیت ندارد، به تجاوز اعتراف کرد و گفت: «صبح زود اطراف مدارس پرسه می زدم و دختربچه هایی را که به مدرسه می رفتند، شناسایی و خودم را به عنوان راننده ، سایت تهران فان ،سرویس جدید آنها معرفی می کردم سپس دختران را به جایی خلوت می بردم و مورد تجاوز قرار می دادم بعد هم طلاهایشان را سرقت می کردم.» با پایان یافتن تحقیقات در مرحله دادسرا پرونده برای انجام تحقیقات بیشتر و رسیدگی به شعبه 113 دادگاه کیفری استان تهران نزد قاضی اصغرزاده فرستاده شد.

و روز گذشته متهم پای میز محاکمه رفت. باوجود اینکه چند شاکی حاضر در جلسه یک بار دیگر ابوالفضل را متهم کردند،، سایت تهران فان ، ابوالفضل این اتهام را رد کرد و گفت اعترافاتش دروغ بوده است و دی ان ای به دست آمده نیز فقط شبیه به دی ان ای او است. با پایان یافتن جلسه رسیدگی به این پرونده قضات برای تصمیم گیری در این خصوص وارد شور شدند، سایت تهران فان ، و به زودی نظر خود را در این خصوص اعلام می کنند.
مطالب جدید