فال روز 17 اردیبهشت 1393

فال روز 17 اردیبهشت 1393

 

فروردین:

طوفان خوابیده و همه چیز به تدریج درحال درست شدن است. ، سایت تهران فان ، مجبور نیستید با تمام دنیا بجنگید. ممکن است پیشنهاد یک کمک مالی، اطلاعاتی یا هرگونه کمک دیگر به شما بشود. ممکن است یک پیشنهاد جالب هم از طرف یک خارجی، مسافر، معلم یا یکی از اقوام به شما شود.

اردیبهشت:

باید پر جنب و جوش تر و اجتماعی تر باشید. این ها ویژگی هایی هستند ، سایت تهران فان ،که نتیجه ی نهایی تلاش های امروزتان را تعیین می کنند. این احتمال وجود دارد که میزانی پول اضافی، هدیه یا یک جایزه دریافت کنید. همچنین ممکن است یک خرید موفقیت آمیز یا یک معامله ی هوشمندانه داشته باشید.

خرداد:

امروز روز شانس شماست. دانش و اقتدار شما کمک می کند که با شجاعت به دنبال آینده باشید.، سایت تهران فان ، همچنین قادر خواهید بود که یک دوست خوب جدید پیدا کنید یا با فرد جالبی ملاقات داشته باشید. به گرمی در یک چرخه ی اجتماعی از شما استقبال خواهد شد.

تیر:

باید به جلو نگاه کنید نه عقب. اگر نشانه ی یک فرصت خوب را دیدید،، سایت تهران فان ، دودستی آنرا بگیرید و به سرعت از آن استفاه کنید. اقبالتان بلند است ولی شانس هیچ وقت دو بار در نمی زند. بعد از یک تلاش قابل ملاحظه حتما کمی استراحت داشته باشید.

مرداد:

امروز الهام و میل به دانش هدایت گر کارهایتان خواهند بود. پیش بروید و به کارتان برسید.، سایت تهران فان ، روی تحقق امیالتان کار کنید. بدون کمک و پشتیبانی رها نخواهید شد. بیش از حد روی کار، پرستیژ و جنبه ی مادی همه چیز متمرکز نباشید.

شهریور:

چیزی که تا دیروز برایتان مثل یک فاجعه بود، امروز تبدیل به شانستان میشود.، سایت تهران فان ، نباید وقتتان را هدر بدهید. استعدادهایتان را به رخ مدیریت بکشید. بهترین راه برای جلب نظر رییس این است که ثابت کنید میتوانید فعال، پر جرات و توانا در انجام کارهای اضطراری هستید.

مهر:

شما و شریکتان یکبار دیگر به تفاهم رسیده اید. وقت خوبی است ، سایت تهران فان ،که با خارجی ها وافراد با نفوذ تعامل داشته باشید ( مثلا حرف بزنید، در مراسم عمومی شرکت کنید یا قرار داد ببندید). میتوانید امروز حتی نامزد کنید یا جشن عروسی بگیرید.

آبان:

برای لطف کردن در حق دیگران کم رو نباشید. در ازای آن ممکن است، سایت تهران فان ، هم از شما تشکر شود و هم به خاطر آن هدیه بگیرید. بعلاوه، قادر خواهید بود که روابط مفیدی برقرار کنید. کارهای روزانه این امکان را به شما می دهد که از تحصیلاتتان استفاده کنید یا اینکه به دنبال اطلاعات اضافه باشید.

آذر:

وقت خوبی برای فعالیت های بازاری و کار روی روابط عمومیتان است.، سایت تهران فان ، با درگیر شدن در کارهای آموزشی، خیریه و تدریس امتیازات بیشتری را مال خود کنید. می توانید در سمینار، رخدادهای عمومی و بحث های آزاد شرکت کنید. وقت خوبی برای معلمان، مربیان، بازیگران و غیره است.

دی:

می توانید به طور غیرمنتظره ای تحریک پذیر باشید. عجله و بی ثباتی یک نفر ممکن است ، سایت تهران فان ،ناراحتتان کند، ولی احتمال این هست که خودتان هم این ویژگی ها را نشان دهید. دوره های کوتاه الهام گرفتن از همه چیز می تواند به سرعت به ناامیدی و از دست رفتن روحیه تان تبدیل شود.

بهمن:

یک بار دیگر بخت به شما هدیه ای خواهد داد. این می تواند یک آزادی غیرمنتظره،، سایت تهران فان ، فرصتی برای انجام کاری که دوست داریدو یا یک ملاقات دوستانه باشد. ممکن است خبرهای تشویق کننده ای دریافت کنید و یا منبعی عالی از ایده ها و روابط کشف کنید.

اسفند:

روز خریدها و معاملات موفقیت آمیز است. آنهایی که خیلی به رویا پردازی علاقه دارند باید کمی وقت برای آن کنار بگذارند.، سایت تهران فان ، شاید نیاز پیدا کنید که یک آزمایش کنید یا سیستم پرداخت پول را تغییر دهید. وقتی تصمیمی گرفتید اصلا تعلل نکنید وآنرا عملی کنید.
مطالب جدید