چطوری با اتو مو کار کنیم

چطوری با اتو مو کار کنیم

 

صاف کردن موها را می توان با استفاده از اتوی مو که ابزاری حالت دهنده است، ، سایت تهران فان ، خیلی سریع و آسان و راحت، در خانه انجام داد. اتوی موی سرامیکی به طور کلی به عنوان بهترین نوع آن در نظر گرفته می شود که کمترین آسیب را به موها می زند. اتوی موی سرامیکی حرفه ای، یون های منفی و حرارت مادون قرمز تولید می کند که هنگام صاف کردن موها، رطوبت آنها را حفظ می کند. مراحل این چگونه را برای یادگیری استفاده از اتوی مو دنبال کنید.

۱.اتو را به برق بزنید و آن را روشن کنید. در کنار کلید “on” دستگاه،، سایت تهران فان ، یک قسمت مدرج هم برای تنظیم میزان حرارت اتو وجود دارد که می توانید با آن درجه حرارت مورد نظر خود را تنظیم کنید. قسمت های ضخیم تر و وزوزی تر موهایتان حرارت بیشتری لازم دارد. اگر موهایتان نازک و شکننده است، برای جلوگیری از آسیب دیدن آنها، مطمئن شوید که اتو را روی حرارت کم تنظیم کرده اید.

چگونه از اتو مو استفاده کنیم

۲.موهایتان را به چندین قسمت تقسیم کنید. ت، سایت تهران فان ،عداد این قسمت ها به ضخامت موهای شما بستگی دارد.

قسمت هایی را که در حال حاضر استفاده نمی کنید با سنجاق یا کلیپس ببندید تا هر بخش را به طور جداگانه صاف کنید.

یک راه آسان برای آن، این است که همه قسمت هایی را که در حال حاضر استفاده نمی کنید، سایت تهران فان ، بالای سرتان یا پشت شانه هایتان جمع کنید. سپس هر بخش را برای صاف کردن، به طور جداگانه جلوی شانه تان بیاورید.

چگونه از اتو مو استفاده کنیم

۳.اتو را تا حدی به ریشه هر قسمت از موهایتان نزدیک کنید که پوست سرتان را نسوزانید. این معمولاً به این معنی است که صاف کردن موها را باید از فاصله از پوست سرتان شروع کنید.

چگونه از اتو مو استفاده کنیم

۴.اتو را محکم ببندید تا دو طرف داغ اتو با موهایتان در تماس باشد و موهایتان بین آن قرار گرفته باشد.، سایت تهران فان ، اتو را خیلی محکم نگیرید؛ چرا که یک خط مرزی در بالای موهایتان – محلی که صاف کردن را از آنجا شروع کرده اید – ایجاد می کند. به علاوه اتو را به مدت طولانی در یک نقطه نگه ندارید که این کار هم روی موهایتان خط می اندازد.

۵.اتو را در طول موهایتان پایین بکشید. این حرکت شما باید یک حرکت رفت، سایت تهران فان ، و برگشت روان و ثابت از ریشه موها تا انتهای آن باشد. مهم ترین قسمت این روش این است که اتو را روی هر بخش از موها به مدت طولانی نگه ندارید. انجام این کار می تواند به موهایتان آسیب برساند و چین های ناخوشایندی روی آن ایجاد کند.

۶.هر بخش را چندین بار اتو بکشید تا موهایتان کاملاً صاف شود. بسته به ضخامت موهایتان، ، سایت تهران فان ،ممکن است فقط یکبار اتو کشیدن کافی باشد، یا اینکه مجبور باشید هر قسمت را چندین بار اتو بکشید.

چگونه از اتو مو استفاده کنیم

همچنین قدرت اتوی مو هم تعیین کننده، سایت تهران فان ، تعداد دفعات لازم برای اتو کشیدن قسمت خاصی از موهایتان است.

با تنظیم درجه حرارت پایین تر، مجبورید، سایت تهران فان ، هر قسمت از موهایتان را دفعات بیشتری اتو بکشید.

اگر دیدید که از اتو بخار بلند می شود مضطرب نشوید؛ ، سایت تهران فان ،بخار در نتیجه تماس سرامیک داغ با هر گونه رطوبت باقی مانده روی موهایتان ایجاد می شود. با این حال اگر بوی سوختگی مو را احساس کردید، بلافاصله حرارت اتو را کم کنید.

۷.قسمت صاف شده موهایتان را کنار بگذارید و یک قسمت جدید را از کلیپس بیرون بیاورید.، سایت تهران فان ، به طور کلی ساده تر است که به جای اینکه هر دفعه به طور تصادفی یک قسمت از موهایتان را جدا کرده و صاف کنید، از یک سمت سرتان شروع کنید و به سمت دیگر بروید. به این ترتیب جدا نگه داشتن قسمت های صاف شده از قسمت های ناصاف هم آسان تر می شود. همچنین اگر موهایتان هنگام بستن با سنجاق در هم رفته باشد، ممکن است لازم باشد که هر قسمت را قبل از صاف کردن، برس بکشید.

اگر موهایتان مستعد وز شدن است، بلافاصله بعد از صاف کردن هر قسمت، ، سایت تهران فان ،روی آن اسپری یا سرم مو بزنید. از استفاده از این محصولات، قبل از صاف کردن موها خودداری کنید؛ چرا که ممکن است با فرایند صاف کردن موها تداخل داشته باشد و روی آن اثر منفی بگذارد و همچنین باعث آسیب رسیدن به موها یا اتو شود.

چگونه از اتو مو استفاده کنیم

نکات و هشدارها:

از یک شانه استفاده کنید. وقتی دارید یک قسمت را صاف می کنید، با استفاده از یک شانه دندانه ریز،، سایت تهران فان ، نیم اینچ پایین تر از قسمتی که اتو می کنید را شانه کنید و به پایین بروید.

اطمینان حاصل کنید که قبل از استفاده از اتو، موهایتان تمیز،، سایت تهران فان ، خشک و برس خورده است.

سعی کنید زیاد به موهایتان دست نزنید؛، سایت تهران فان ، انگشتان تان می تواند چربی زیادی تولید کند.

برای احتیاط و ایمنی، همیشه اتوی خود را پس از استفاده،، سایت تهران فان ، خاموش کنید. اتویی که به صورت روشن به حال خود رها شده باشد، یا ممکن است بشکند و یا موجب آتش سوزی شود.

وقتی از اتو در نزدیکی گردن و گوش تان استفاده می کنید مواظب باشید؛، سایت تهران فان ، چرا که به راحتی می توانید خود را بسوزانید.

برای جلوگیری از چین خوردن موهایتان، ، سایت تهران فان ،اتو را در یک نقطه نگه ندارید و مدام آن را از بالا و قسمت ریشه ها به طرف پایین موهایتان حرکت دهید.

اتوی مو بسیار داغ است.، سایت تهران فان ، آن را از دسترس کودکان و حیوانات خانگی دور نگه دارید.
مطالب جدید