فال روز 21 اردیبهشت ماه 1393

فال روز 21 اردیبهشت ماه 1393

 

فروردین:

علی رغم دل مشغول بودن به کارهایتان امروز خیلی رمانتیک می شوید. ، سایت تهران فان ، نیازتان به تجارب جدید قوی تر می شود. ساده ترین راه برای شناختن کسی این است که او را کاوش کنید یا اینکه به یک سفر کوتاه بروید.

اردیبهشت:

تصورتان نیاز به اصلاح دارد. توجه ویژه ای به آرایش و عطر داشته باشید.، سایت تهران فان ، یک تغییر کوچک در رنگ لباس یا یک رایحه ی آشنا می توانند به سرعت شما را تغییر دهند. تغییرات و نوسانات خلق و خو در چرخه های اجتماعی ممکن است رخ دهند.

خرداد:

امروز رقابت نمی شناسید. شما جذاب ترین و فریبنده ترین فرد امروز هستید. ، سایت تهران فان ،اگر می خواهید کسی را جذب کنید از موقعیت استفاده کنید. آرزوهایتان می توانند گیج کننده و ترجیحاتتان ممکن است ناپایدار باشند.

تیر:

امروز چیزهایی مثل نجابت، تحرک، و سادگی روابط ویژگی های خوبی هستند. ، سایت تهران فان ،ممکن است نیازتان به تعمل با جنس مخالف شدیدتر شود. با علاقه در بحث های مربوط به مدو مسایل عشقی شرکت می کنید و بعضی از مراسم اجتماعی یا معنوی را یاد می گیرید.

مرداد:

امروز به سمت رها بودن پیش می روید و روزتان برای مهمانی رفتن و دورهمی ها عالی است. ، سایت تهران فان ،مد، عشق، رمزوراز، جذابیت، و یا زندگی عمومی می توانند منبع تحریکتان باشند. وقت خارق العاده ای برای در رفتن از روزمرگی و الهام گرفتن است.

شهریور:

تفکر هوشیارانه ی شما هیچ کاری با علاقه تان به ماجراجویی های رمانتیک ندارد.، سایت تهران فان ، این همان دوگانگی شماست که بسیاری از شما از آن آگاه نیستید. با ثابت و مصمم بودن در کارتان قادر هستید که به محض وارد شدن زندگی شخصی روی خط، خودتان را در رویاها گم کنید.

مهر:

امروز برای شما روز خارق العاده ایست، مخصوصا برای خانم ها. شما دوست داشتنی و جذاب هستید.، سایت تهران فان ، سخت است که بگوییم کدام ویژگی جذاب ترین مشخصه ی شماست: ظاهر پیچیده تان، هوشتان، روشن فکر یا ذکاوت برجسته تان.

آبان:

احتیاط ذاتی و مظنون بودنتان امروز کمی شعیف تر می شود. بنابراین، سیستم دفاعیتان راحت تر می شکند. ، سایت تهران فان ،اگر یکی از عزیزانتان از محدوده تان رد شود هیچ محافظی کمک نخواهد کرد. می توانید با یک جمله ی لطیف جذب شوید یا یک هدیه فریفته تان کند.

آذر:

امروز ممکن است کسی را ملاقات کنید که نمی توانید به راحتی در برابر جذابیتش مقاومت کنید.، سایت تهران فان ، مردان اسیر طلسم مخاطب خاص خود خواهند بود. به زنان درمورد یک رقیب موذی هشدار می دهیم. اگر وجهه ی عمومی دارید، وقت آن رسیده که درمورد تصویر خود دوباره اندیشی کنید.

دی:

توصیه می شود که موقتا از سرعت زندگی کم کنید و کمی در اطرافتان تغییر ایجاد کنید.، سایت تهران فان ، فضای امروز پر از تنوع، بی ثباتی و حتی گاهی مرموز بودن است. سعی کنید منعطف باشید و با شرایط خود را وفق بدهید.

بهمن:

همه چیز به بهترین وجه درحال شکل گیری است.، سایت تهران فان ، ممکن است تمرکزتان روی زندگی عشقی و پر از تاثیرات تازه و امیدهای خوب است. ممکن است در آرزوی شاید و خوشبختی یک ماجراجویی را آغاز کنید. اگر یک فرد هنرمند هستید از الهامات خود پیروی کنید-یک شاهکار عالی خلق خواهید کرد.

اسفند:

شمایی که به راحتی قربانی وسوسه های خود می شوید ممکن است تحت تاثیر علایق جدید قرار گیرید.، سایت تهران فان ، احتمالا هنوز نفهمیده اید که دقیقا چه می خواهید و احتمالا به دنبال ایده آل های مبهمی هستید.
مطالب جدید