کشته شدن زن جوان به خاطر هیچ

کشته شدن زن جوان به خاطر هیچ

 

کارآگاهان آگاهي فرماندهي انتظامي استان گيلان با فاش کردن هويت زن سوخته، سایت تهران قان ، متهمان به قتل وي را نيز دستگير کردند.

در پانزدهم اسفند سال گذشته کشف جسد سوخته زني حدود 40 ساله در شهرستان شفت به پليس آگاهي استان گزارش شد،، سایت تهران قان ، کارآگاهان آگاهي با توجه به حساسيت موضوع در محل حاضر شده و در بررسي هاي خود هويت اين زن را که بنا به اظهار پزشکي قانوني با يک رشته سيم خفه و بعد مورد اصابت چندين ضربه چاقو قرار گرفته بود، ليلا 45 ساله اعلام کردند.

سرهنگ فرهاد فلاح کريمي رئيس پليس آگاهي فرماندهي انتظامي استان گيلان درخصوص جزئيات اين خبر گفت: ، سایت تهران قان ،کارآگاهان آگاهي در تحقيقات خود بنا به اظهارات برادر متوفي دريافتند که اين زن براي مراجعه به دندانپزشکي از خانه خود خارج و ديگر هيچ وقت به منزل باز نگشته است.

رئيس پليس آگاهي استان گيلان با بيان اينکه پيدانشدن هيچ اثري از سرقت متهم يا متهمان به قتل کار را براي کارآگاهان مشکل مي کرد،، سایت تهران قان ، افزود: کارآگاهان در تحقيقات سرنخي از يکي از متهمان به قتل اين زن بدست آورده و وي را دستگير کردند. فلاح کريمي هويت فرد دستگير شده را عباس 31 ساله اعلام و بيان کرد: متهم در اعترافات خود عنوان کرد که چون از قبل من و دوستم با اين زن آشنايي داشتيم به انگيزه سرقت طلاهاي وي که بالغ بر 50 ميليون ريال مي شد، او را سوار خودرو کرد و بعد از خفه کردن و زدن چند ضربه چاقو به وي، او را با گازوئيل به آتش کشيده و از ترس قبل از سرقت، صحنه جرم را ترک کرديم.

رئيس پليس آگاهي استان گيلان با بيان اينکه همدست 27 ساله اين متهم نيز دستگير و به همدستي در قتل اعتراف کرد،، سایت تهران قان ، گفت: متهمان با تشکيل پرونده براي سير مراحل قانوني به مقام قضايي معرفي شدند.
مطالب جدید