فال پنچ شنبه 25 اردیبهشت ماه 93

 

 

فال پنچ شنبه 25 اردیبهشت ماه 93

 

فروردین:

مشکلات خانوادگی و خانگی ممکن است مانعی بر کار و موفقیت شما شوند.، سایت تهران فان ، در نیمه اول روز سرتان شلوغ می شود. استقلال خودتان را دوست دارید، ولی در رفتن به دنبال آزادی زیاده روی نکنید. در هرکاری که می کنید روی پایه ریزی تمرکز داشته باشید و اول موقعیت خود را محکم کنید.

اردیبهشت:

طالعتان به شما نظر لطف دارد و سبک کارهایتان تایید شده است. وقت خوبی برای کارهای خانه،، سایت تهران فان ، تعامل با همسایه ها و اقوام نزدیک و کار کردن روی توسعه ی کارهای خانوادگی و شخصی است. هرکاری که بکنید نتیجه خواهد داد.

خرداد:

سعی کنید افکار اخیرتان را جمع بندی کنید. قطعا از دانستن اینکه بخش دیگری از برنامه تان عملی شده و می توانید ، سایت تهران فان ،نفس راحتی بکشید لذت زیادی خواهید برد. در نهایت می توانید خودتان را از وابستگی آزاد کنید و قدم دیگری به سوی آزادی بردارید.

تیر:

شانس این را به دست آورده اید که ابتکار خود را نشان دهید-آن را نادیده نگیرید، سایت تهران فان ،. این می تواند دقیقا همان چیزی باشد که به دنبالش بودید. آنهایی که مستعد رویاپردازی هستند ممکن است روز دیگری را در ابرها بگذرانند و درنتیجه موقعیت خوبی را برای رسیدگی به آینده خود از دست بدهند.

مرداد:

امروز برایتان سخت است که مسئولیت ها را بطور اتوماتیک انجام دهید. برایتان ساده تر خواهد بود، سایت تهران فان ، تا به سمت یک هدف مهم استراتژیک حرکت کنید مثلا به دنبال یک خانه ی جدید باشید، بدهی ها را پرداخت کنید و برای خانواده چیزی را فراهم کنید.

شهریور:

امروز برنامه های هیجان انگیزی در سرتان است. بااین حال، کارهای استارت شده از قبل به توجهتان نیاز دارند ، سایت تهران فان ،و طالعتان پیشنهاد می کند که باید به این کارها اولویت بدهید. روز بسیار خوبی برای معاملات، انتقالات و فروش است.

مهر:

کارهایی که درموردشان بی تفاوتید را قبول نکنید. با داشتن علاقه می توانید یک بار دیگر یک موفقیت بدست آورید، سایت تهران فان ،. ممکن است اولویتتان درگیر شدن در یک فرایند کاری باشد. قبل از موفقیت باید با تنبلی و سلامتی ضعیفتان بجنگید.

آبان:

امروز برای شما پر از تعادل است و این تاثیر مثبتی روی سلامت جسمانی و کارآیی کلی در کارتان می شود.، سایت تهران فان ، اگر قبلا یک کار خاص برایتان غیرممکن بود، الان ممکن است با حس ششمتان راهی پیدا کنید تا با کمترین تلاش با آن کنار بیایید.

آذر:

امروز تنبلی و ترس بزرگترین دشمنانتان خواهند بود. عادت همیشگیتان برای تکیه کردن روی شانستان امروز ناامیدتان می کند. ، سایت تهران فان ،منتظر نباشید تا الهام خودش به سراغتان بیاید، به کارتان برسید و باتمام وجودتا ن برای آن مایه بگذارید.

دی:

باید کمتر به اینکه مردم چه فکری می کنند اهمیت بدهید. اگر اهمیت بدهید هرگز نمی توانید به کارهایتان برسید، سایت تهران فان ،. اگر تنبل نباشید هرکاری به نتایج خوبی منتهی می شود. کار کردن برای یک دلیل خوب خیلی مفید خواهد بود. آنهایی که به شریکشان کمی شک دارند باید از حدس زدن دست بردارند و به کارهای واقعی او توجه داشته باشند.

بهمن:

حتی اگر همه چیز دقیقا همانطور باشد که انتظار داشتید و رویاپردازی می کردید باشد ، سایت تهران فان ،نباید خیلی خوشحال باشید. یک ملاقات را به تعویق بیندازید و مطالعه و یا بازی کردن را به روز دیگری موکول کنید.

اسفند:

اگر تنها چیزی که برای امروز می خواهید آرامش و سکوت است، انجام کارهایتان را به دیگران محول کنید.، سایت تهران فان ، به جای آن خودتان را درگیر مراقبه ی مورد علاقه تان کنید. درواقع باید حقیقت را بگوییم و باید بدانید که احتمالا موقعیت هایی را از دست خواهید داد.
مطالب جدید