درباره نامزد های پر توقع

 

درباره نامزد های پر توقع

 

 

نامزدی كه حرف حرف اوست در مقابل خواسته هایش نه گفتن گناه است ، سایت تهران فان ،كه این مسئله بیشتر در مقابل خانواده اش صدق می كند به عنوان مثال اگر هر روز بخواهد كه به منزل اقوامش برویم نباید نه بگویم در هر شرایطی و زمانی كه نه می آورم و می گویم امروز نه، این كلمه (نه) مرا به هزار شكل تعبیر می نماید از جمله تو دوست نداری، چشم دیدن آنها را نداری، تو از این اول این طور باشی بعد ازدواج چی می شی و خیلی چیزهای دیگر، كه این رفتار او باعث دل زدگی من شده و در من ایجاد دلخوری كرده و هر چه ادامه می دهد خود بخود بیشتر می شود. درست است كه این خصوصیات و همچنین خصوصیاتی دیگر از جمله توقع بیجا و زیاد ، فرق گذاشتن و ... تقریبا" در خانواده او حاكم است و مرا بسیار آزار می دهد و باعث ناراحتی من از آنها شده ولی من سعی می كنم فراموش كنم هر چند كه خیلی سخت است و اینها دلیل بر نرفتن به منزل آنها و ....نیست مشكل بزرگ من كنار آمدن با نامزدم می باشد .

شما به عنوان یک مرد با دختری آشنا می شوید که به نظرتان همان فرد رویاهایتان است.، سایت تهران فان ، حالتان با او خوب است و برای خوشحال کردنش هر کاری از دستتان بر می آید، انجام می دهید. اما به مرور زمان احساس می کنید این کارهای شما به نوعی وظیفه تبدیل شده است و او مدام از شما انتظارات بیشتری دارد. این توقع برایتان خوشایند نیست و همچون بندی برگردن خود می دانید آن را. این جا است که باید به این فکر چطور می توان هم به طرف مقابل محبت و همچنان آزادی و خوشحالی خود را نیز حفظ کرد؟

برخی از رفتارهای این زن ها به معنای واقعی آزاردهنده است، سایت تهران فان ،. برای اینکه خود را قربانی خوشحالی او نکنید، اما در عین حال عشق و توجه موردنیازش را به او بدهید، ادامه مطلب را مطالعه کنید.

مخالفت کنید

زنی که خیلی خودخواه است و همیشه به روش خود پیش می رود و حرف های دیگران را نیز قبول ندارد، ، سایت تهران فان ،وقتی با مخالفت شما روبه رو شود، جنجال به پا می کند و می خروشد، اما این را بدانید: هنگامی که آرام شود، بیش از پیش برای شما ارزش قایل خواهد شد. واقعیت این است که این رفتارها نوعی ترفندهای زیرکانه زنانه است که برخی برای شناخت بیشتر شریک خود این رفتارها را از خود بروز می دهند. هنگامی که شما تسلیم همه خواسته های آنها می شوید، مطمئن باشید زن نمی گوید: «آه! چه عزیز مهربانی!» بلکه با خود می اندیشد شما انسان ضعیفی هستید که یک زن به راحتی می تواند شما را روی یک انگشت خود بچرخاند.

یک جنتلمن واقعی باشید. زنان هرچه قدر هم اعتراض کنند و غر بزنند، سایت تهران فان ، اما گاهی دوست دارند مورد مخالفت مرد خود قرار بگیرند. در واقع دوست ندارند همیشه حرف، حرف آنها باشند. البته از این حرف سوبرداشت نکنید و از فردا روند مخالفت در پیش بگیرید! باید با هوشیاری و سنجش موقعیت ها بهترین رفتار را از خود بروز دهید.

پرتوقعی و خودخواهی در رابطه معمولاً به این دلیل که فرد به دلایلی اشتباه در آن رابطه است،، سایت تهران فان ، ایجاد می شود؛ اما اگر عشق ذات و ماهیت رابطه شما باشد، وجود خودخواهی غیرممکن خواهد بود. اما هر رابطه سالمی از خودخواهی به دور نیست

برای خود ارزش قایل شوید

عشق به خودی خود قدرتی جادویی دارد که فرد را به طور کامل می سوزاند.، سایت تهران فان ، چشم های منطق و عقلانیت از زندگی ناپدید می شوند.اگر شما شدیداً از خودخواهی در رابطه تان در عذاب هستید و تنها دلیل اینکه در این رابطه مانده اید، عشق به نامزدتان است و هنوز منتظر هستید که اوضاع بهتر شود، واقعاً ستودنی است. اما تا کی می خواهید عذاب بکشید؟ رابطه عذاب کشیدن نیست، باید از رابطه لذت ببرید. از حق خودتان دفاع کنید.

اگر همه تلاشتان را برای درست شدن او کرده اید اما هنوز هم وضعیت به همان اندازه ناامیدکننده است،، سایت تهران فان ، دیگر هیچ دلیلی برای ماندن در این رابطه یک طرفه ندارید. از اینکه همه تلاشتان را کرده اید و از آن رابطه بیرون آمده اید احساس غرور کنید. مطمئن باشید که زندگی روی خوش دیگری برای شما دارد. سعی کنید زندگیتان را از نو بسازید. احمقانه است که با کسی بمانید که هیچ توجهی به شما ندارد. هیچ وقت به دلایل اشتباه خودتان را به عذاب نیندازید؛ این حق شما نیست! پس از آن بگذرید.

پرتوقعی و خودخواهی در رابطه معمولاً به این دلیل که فرد به دلایلی اشتباه در آن رابطه است، سایت تهران فان ،، ایجاد می شود؛ اما اگر عشق ذات و ماهیت رابطه شما باشد، وجود خودخواهی غیرممکن خواهد بود. اما هر رابطه سالمی از خودخواهی به دور نیست. همیشه یادتان باشد: "اگر خودتان را دوست نداشته باشید، هیچوقت نمی توانید واقعاً کسی را دوست داشته باشید. عشق شما به دیگران هم خودخواهانه خواهد شد. همه آن برای پر کردن آن بخش گمشده از خودتان است. به همین دلیل نمی توان به عشق آنهایی که خودشان را دوست ندارند اعتماد کرد."
مطالب جدید