فال روز یکشنبه 28 اردیبهشت 93

 

 

فال روز یکشنبه 28 اردیبهشت 93

 

فروردین:

در تمام مدت روز خوش بین و پر از روحیه مبارزه خواهید بود. ، سایت تهران فان ،از این اوقات استفاده کنید و پروژه ها را تمام کنید. تا دیر وقت کار نکنید. این همه تلاش نتیجه ی متوسطی خواهد داشت. قبل از خواب خیلی حرف نزنید تا از نگرانی های غیرضروری اجتناب کنید.

اردیبهشت:

باید تلاش های جدید را به نیمه دوم روز محول کنید. این مساله مخصوصا وقتی اهمیت می یابد، سایت تهران فان ، که جو خانه پرتنش باشد و بعد از یک روز کاری پر استرس احساس خستگی کنید. هرچه عصرهنگام نزدیک تر می شود دیدگاهتان نیز متعادل تر می شود.

خرداد:

برنامه های اخیر و چرخه اجتماعیتان رابازبینی کنید مخصوصا اگر می خواهید به سفر بروید یا مهمانی دارید.، سایت تهران فان ، نیمه ی دوم روز پر از تردید خواهد بود. این تردیدها می تواند با تماس های تلفنی، مسافرت، مکاتبه، انتخاب عشقی یا غیره مرتبط باشد.

تیر:

باید ساعات صبح را برای کارهای ساده و تمام کردن یک کار روزمره دیگر صرف کنید. نیمه دوم روز مفیدتر خواهد بود، ، سایت تهران فان ،ولی تنها درصورتی که دارای یک برنامه ی سخت و خودنظمی شدید داشته باشید.

مرداد:

در اوایل روز باید تا می توانید طبیعی رفتار کنید. اگر دیروز اعصابتان خورد شده بود،، سایت تهران فان ، نگذارید سابقه تان با این اخلاق خراب شود. راه آرامی را برای بیرون رفتن از شرایط ناخوشایند پیدا کنید. در انتهای روز خرید های موفقیت آمیزی خواهید داشت.

شهریور:

در تمام مدت روز تسلیم رازداری، مرموز بودن و رابطه عاشقانه خواهید بود. شاید مرتبا چیزی را نگه دارید، سایت تهران فان ، یا حتی ممکن است ناگهان تشخیص دهید مردم اطرافتان با شما صادق هستند. امروز همچنین احساس گناه ممکن است برایتان پیش بیاید.

مهر:

نیمه اول روز هیچ تغییر شدیدی را برایتان نخواهد داشت. تلاش داشته باشید که جزییات را روشن کنید، سایت تهران فان ، و قبل از نیمه روز به توافقات لازم برسید. در نیمه ی دوم روز ممکن است اطمینانتان به حقایق اطرافتان را از دست دهید.

آبان:

باید روز را با یک آهنگ مثبت آغاز کنید. حتی اگر از شرایط راضی نیستید، سعی نکنید تغییرات شدید ایجاد کنید.، سایت تهران فان ، تلاش هایتان در این مورد بیهوده خواهد بود. در نیمه ی دوم روز احساس می کنید که در سرتان به آینده مسافرت کرده اید، ولی اینطور نیست.

آذر:

صبح همه چیز برایتان روشن خواهد بود. بااین حال، در هنگام عصر مسیرتان را از دست می دهید ، سایت تهران فان ،و به آشکارترین چیزها هم شک می کنید. الان ممکن است در زندگی شخصیتان کمی گیج شوید. علی رغم ستایشی که از آرامش می کنید، بسیاری از شما متهم به دروغ و یا مخفی کردن چیزی می شوید.

دی:

ساعات عصر اطلاعت جدید و تغییرات دیدگاه برایتان پیش خواهد آمد. وقت خوبی برای تعامل است، ، سایت تهران فان ،حتی اگر می خواهید تنها نیمی از داستان را با همراهتان شریک شوید. الان صداقت تمام چیز فریب دهنده ای است، هیچ توجهی به آن نکنید.

بهمن:

رفتن به دنبال رابطه ی عاشقانه ممکن است منجر به راهی شود که اصلا انتظارش را نداشتید. ، سایت تهران فان ،تلاشتان برای سازماندهی کردن همه چیز تا سرحد کوچکترین چیزهای بی اهمیت ممکن است به جای تاثیر گذاشتن روی همسرتان او را ناامید کنید. در نتیجه، ممکن است در نظر او آدم خسیس و بی نوایی به نظر برسید.

اسفند:

امروز تعاملات آرام ممکن نیست و شما مجبور خواهید بود که با این قضیه صلح کنید.، سایت تهران فان ، ممکن است برایتان سخت باشد که احساسات .اقعی خود را بروز دهید-همسر یا اعضای خانه تان نیز ممکن است همین مشکل را داشته باشند.
مطالب جدید