ترتیب درست آرایش کردن و روش آن

 

 ترتیب درست آرایش کردن و روش آن

 

 

تقریبا برای انجام هر کاری در زندگی، یک ترتیب طبیعی وجود دارد. ، سایت تهران فان ،مثلا موهاتو بشور، آب بکش، دوباره بشور. یا عاشق شو، ازدواج کن، بچه دار شو. یا مدرسه برو، بعد دانشگاه و بعد کار (البته اگر خوش شانس باشی!). اما با اینحال، انجام برخی کارها مثل آرایش یک صورت تر و تازه، کمی پیچیده تر است.

اول چه کار می کنید؟ رژ لب می زنید یا اینکه روی چشم هایتان تمرکز می کنید؟، سایت تهران فان ، چه زمانی به سراغ رژ گونه می روید؟ آیا می توانید بعد از اینکه ریمل زدید از خط چشم استفاده کنید؟

قطعا شاید همه نیازی به انجام تمام این مراحل نداشته باشند، اما حتی اگر پودر یا گونه هایتان را نایده بگیرید،، سایت تهران فان ، این ترتیب، هنوز هم روش خوبی برای پیروی است.

۱: پرایمر یا مرطوب کننده

بارتلوچی می گوید: یکی را انتخاب کنید، نه هر دو. مرطوب کننده هر چقدر هم که روشن باشد،، سایت تهران فان ، بهرحال در عملکرد پرایمر خلل ایجاد می کند. همچنین همیشه به یاد داشته باشید که همیشه ضد آفتاب هم استفاده کنید، همیشه! ضد آفتاب می تواند درون پرایمر، مرطوب کننده و یا فونداسیون شما هم وجود داشته باشد و الزاما نیازی به استفاده از یک ضد آفتاب جدا نیست.

۲: فونداسیون

بارتلوچی می گوید: من اعتقاد ندارم که اول باید به سراغ چشم ها رفت تا از ریزش اش جلوگیری شود.، سایت تهران فان ، هنگامی که از سایه چشم استفاده می کنید ریزشی اتفاق نخواهد افتاد. اگر محصولات آرایشی مستقیما روی پوست تمیز بنشینند، پاک کردنشان سخت تر خواهد شد.

پس بهتر است با فونداسیون بوم نقاشی مان را آماده کنیم، سایت تهران فان ، و سپس روی بوممان سعی و خطا کنیم و آرایشمان را تکمیل نماییم.

۳: کانسیلر

بارتلوچی می گوید: اینجا مرحله ایست که با چشم منتقدانه به صورتتان نگاه می کنید، سایت تهران فان ، و در استفاده از کانسیلر کم نمی گذارید! اما وی پیشنهاد می کند که تنها روی نقاط سیاه و جوش ها را بپوشانید.

او ادامه می دهد که: برای استفاده از کانسیلر باید تا اتمام پوشاندن صورتتان با فونداسیون صبر کنید،، سایت تهران فان ، فونداسیون قسمت بزرگی از کار را برایتان انجام خواهد داد.

۴: پودر

مقدار خیلی کمی پودر روشن کننده به صورتتان بزنید. این کار کمک می کند تا اگر سایه چشمتان ریخت،، سایت تهران فان ، پاک کردنش راحت تر باشد. همچنین زمان مورد نیاز برای انجام باقی آرایشتان را برای شما فراهم خواهد ساخت.

۵: چشم ها یا لب ها

بارتلوچی می گوید من معمولا دوست دارم هم چشم ها و هم لب هایم را آرایش کنم. پس از اینکه کار صورتم تمام شد،، سایت تهران فان ، معمولا اول به سراغ چشم هایم می روم، اما برخی مواقع هم، اول لب هایم را آرایش می کنم تا کمی وقت برای فکر کردن به این داشته باشم که می خواهم با چشم هایم چه کنم.

برای چشم ها: سایه چشم، خط چشم، و سپس ریمل. این ترتیبی است، سایت تهران فان ، که بارتلوچی برای آرایش چشم پیروی می کند. اما او پیشنهاد می کند که همیشه برگردید و لایه های قبلی آرایشتان را تکمیل کنید. کمی دیگر در امتداد خط مژه خط چشم بکشید، کمی بیشتر سایه چشم براق در وسط پلکتان بزنید و غیره.

برای لب ها: نرم کننده لب، خط لب، رژ لب، و سپس برق لب. بارتلوچی پیشنهاد می کند ، سایت تهران فان ،قبل از اینکه رژ لب بزنید، روی تمام لبتان را با خط لب بکشید و با نوک انگشتتان آنرا ماساژ دهید. و البته فقط اگر می خواهید، برق لب بزنید.

۶: گونه ها

من به دو دلیل، در آخرین مرحله به سراغ گونه ها می روم. اول اینکه چشمان و لب ها را بهم پیوند می دهد، سایت تهران فان ،. دو اینکه اگر از پودر استفاده کرده باشید، پس از آرایش چشمتان می توانید آنرا به سمت پلکتان وسعت دهید تا گونه هایتان بیشتر جلوه کند.
مطالب جدید