فال روز دوشنبه 29 اردیبهشت ماه 93

 

 

فال روز دوشنبه 29 اردیبهشت ماه 93

 

فروردین:

امروز فقط نشان دادن استقلال برایتان کافی نخواهد بود. ، سایت تهران فان ،با انتخاب این مسیر همیشه احساس می کنید که انگار چیزی را گم کرده اید. برای احساس ارزش داشتن و مورد نیاز بودن باید به کدیگران کمک کنید.

اردیبهشت:

انرژی زیادی برای ذخیره کردن دارید. آنرا باید فعالانه تر مصرف کنید. شاید بهتر است ، سایت تهران فان ،یک مهمانی راه بیندازید یا خریدهای ضروری را انجام دهید. شاید در نهایت بیش از انچه که برنامه داشتید خرج کنید. مثلا خانوم ها می توانند به راحتی دوراندیشی خود را فریب دهند و یک لباس مدروز یا کالای عجیب بخرند.

خرداد:

شرایط خانه می تواند در برنامه هایتان مشکل ایجاد کند. بسیاری ازشما خانم ها برایتان سخت است ، سایت تهران فان ،که وقتی مجبورید خانه را تمیز کنید یا ظرف ها را بشویید چهره ی شاهزاده ای خود را حفظ کنید. اگر کسی را دعوت کرده اید، برای پذیرایی اضافه آماده باشید.

تیر:

ممکن است خودتان را در یک شرایط گیج کننده بیابید. شاید یک اطلاعات متناقض دریافت کنید ، سایت تهران فان ،و ندانید که با آن چه کنید. خیلی روی جزییات تمرکز نداشته باشید تا در نتیجه ی آن به خاطر دیدن درختان از دیدن جنگل محروم نشوید.

مرداد:

امروز بهترین کار برای انتخاب کردن استراحت از کار است. این چیزی است که طالعتان بسیار با آن موافق است.، سایت تهران فان ،نگرانی کمتری درباره ی امور مالیتان دارید، ولی هنوز هم نباید بگذارید این مساله از چشمانتان پنهان باشد. سعی کنید بیش از حد روی چیزهای کم اهمیت و لذت های بیش از حد خرج نکنید.

شهریور:

خواسته ها و آرزوهای مختلفی کنترل کامل شما را بدست گرفته اند. هرچقدر هم تلاش کنید قادر نخواهید ، سایت تهران فان ،بود که آنها را راضی نگه دارید. ممکن است تغییرات خلق و خو، تغییرات دایمی برنامه ها و انتظارات بیش از حد را تجربه کنید. اگر درنتیجه ی آن احساس ناامیدی داشتید یا رویاهایتان شکسته شد تعجب نکنید.

مهر:

برنامه های هیجان انگیزتان ممکن است تبدیل به هزاران قطعه شوند و درنتیجه جذابیت خود را از دست دهند.، سایت تهران فان ، شاید مجبور شوید که به خاطر نیازهای دیگران اهدافتان را اصلاح کنید. همچنین این احتمال وجود دارد که سلامتیتان سد راه تلاش هایتان شود.

آبان:

خوش شانسی غیرمنتظره ممکن است با از دست دادن چیزهایی همراه شود. ممکن است کمی پول از دست بدهید، سایت تهران فان ، یا یک فرصت سودآور را از دست بدهید. شاید از بعضی برنامه ها یا آروزها ناامید شوید. انتقاد معمولتان ممکن است زندگی عشقیتان را پیچیده کند و باعث شود به فکر آینده باشید.

آذر:

به خاطر رسیدن به اهداف سریع آماده هستید تا تمام ایده آل هایتان را زیر سوال ببرید.، سایت تهران فان ، حتی ممکن است بطور موقت بینش و نحوه ی ارتباطات خود را تغییر دهید. ممکن است با دیگران تفاهم نداشته باشید زیرا به جزییات خیلی توجه می کنید.

دی:

بدون سازگاری با دیگران هرکاری که دوست دارید را انجام دهید. هر لحظه که تمرکزتان را روی آن بگذارید ، سایت تهران فان ،موفق خواهید شد. بااین حال این امکان وجود دارد که انتخاب کنید که با تنبلی به یک مسیر آشنا بروید و انرژی زیادی را روی چیزهای بی اهمیت خرج کنید.

بهمن:

علی رغم چشم اندازهای نوید بخش در زندگی شخصیتان، هنوز هم ممکن است ناراحتی داشته باشید.، سایت تهران فان ، ممکن است تردیدها، مخالفت ها و سوءتفاهم در تمام مدت روز عذابتان دهند. شاید هم شریک زندگیتان را با کسی مقایسه کنید. همچنین ممکن است شریک زندگیتان شروع به برانداز کردنتان کند.

اسفند:

شاید فکر کنید که همسر یا یک فرد نزدیک دستتان می آندازد یا مسخره تان می کند.، سایت تهران فان ، قبل از نشان دادن ناراحتیتان، با چشمان کس دیگری به خودتان نگاهی بیندازید. این احتمال وجود دارد که این شما بوده باشید که در پایه های رابطه خود بمب کارگذاشته است!
مطالب جدید