فال روز چهارشنبه 31 اردیبهشت ماه 93

 

 

فال روز چهارشنبه 31 اردیبهشت ماه 93

 

فروردین:

نواندیشی بیش از حد برایتان بیشتر ضرر در پی خواهد داشت تا سود. ، سایت تهران فان ، آداب معاشرت را نادیده نگیرید. در مکالمات به دنبال درک متقابل باشید. به یاد داشته باشید که هرگونه سردرگمی می تواند با گشاده بودن و ملاحظه کار بودن حل شود.

اردیبهشت:

آرامش امروز فریب دهنده است. ، سایت تهران فان ،در هرلحظه ای ممکن است طوفانی آغاز شود. مهارت های اجتماعی شما و همچنین تواناییتان برای مراقبه و روابط غنی در این لحظه خیلی به کارتان می آید. برایتان ساده خواهد بود که با استفاده از ارتباط مناسب با اطرافیان از هر شرایطی فرار کنید.

خرداد:

امروز باید جذابیت و تواناییتان برای ارتباط را به رخ بکشید.، سایت تهران فان ، از آنجایی که این ویژگی ها در شما بسیار متمایزکننده هستند هیچ مشکلی پیش نخواهد آمد. می توانید به راحتی براساس این صفات استعدادهای خودتان را در زمینه هایی مثل ادبیات، روزنامه نگاری و تدریس بررسی کنید.

تیر:

نیاز دارید که در خانواده و یا محیط کاری یک محیط مثبت را تجربه کنید.، سایت تهران فان ، ادب متقابل و سازش داشتن و ظرفیت برای تبادل آزادنه عقاید می تواند هرگونه مشکلی را رفع کند.

مرداد:

آزادی ای که دارید می تواند کمی گیجتان کند.، سایت تهران فان ، در هنگام مواجهه با موقعیت های هیجان انگیز و یا داشتن قدرت انتخاب ممکن است احساس گم گشتگی کنید. با ایجاد روابط، یافتن راه های جدید و خلق یک برنامه ی مثبت برای رشد آینده زندگی جدید خود را آغاز کنید.

شهریور:

در زندگی مالیتان ممکن است تغییراتی رخ دهد.، سایت تهران فان ، سعی کنید که به نفع خودتان شرایط راعوض کنید. قطعا قادر به این کار هستید. شانس بالا رفتن از پله های ترقی در کارتان یا ایجاد روابط دوستانه با مدیریترا از دست ندهید.

مهر:

آینده به رویتان لبخند زده. ، سایت تهران فان ،باید آماده باشید که کمی تغییرات مهم در زندگیتان وارد کنید (مثلا تصورات، عقاید و سبک زندگیتان). جذابیت و توانایی ارتباطتان نیرویتان را دوبرابر می کنند و ابتکارات شخصیتان هم نتیجه ی حیرت انگیزی خواهند داشت.

آبان:

باید با دیگران مشورت کنید. این کار برای آغاز کسب و کار جدید یا حل مسایل موجود در زندگی شخصی و حرفه ای ضروری خواهد بود.، سایت تهران فان ، اگر نمی خواهید که به نظر ضعیف و آزرده به نظر بیایید، مشورت ها را مخفیانه بگیرید.

آذر:

باید این را به یاد داشته باشید که هرچه پیش آید خوش آید.، سایت تهران فان ، آنهایی که می دانند چطور یک بازیکن تیمی خوب باشند و تواضع داشته باشند، موفق می شوند که به شیوه ای متناقش در مرکز توجه همه قرار گیرند.

دی:

سعی نداشته باشید که جزییات یک رخداد را پیش بینی کنید.، سایت تهران فان ، در نهایت همه ی کارها را خیلی متفاوت انجام خواهید داد. به جای آن سعی داشته باشید ککه درسی را برای آینده یاد بگیرید یا منافع عملی از شرایط بگیرید. امروز برای به روز کردن روابط و تغییر بعضی از رفتارها مناسب است.

بهمن:

اگر در کارتان خوش شانس نیستید، در عوض قطعا در عشق خوش شانس خواهید بود.، سایت تهران فان ،رابطه ی عشقیتان با سرعت در حال پیش روی است و برای آن نیازی نیست که هیچ تلاشی کنید. این مساله به ویژه درصورتی صحیح است که با فردی خارجی ارتباط داشته باشید یا رابطه تان آنلاین شکل گرفته باشد!!!

اسفند:

بهترین راه برای رفع یک مشاجره این است که با اجتناب از پرخاشگری به صورت مصالحت آمیز رفتار کنید.، سایت تهران فان ، تمام جروبحث ها از جمله مسایل خانوادگی باید با مراقبت خاص و قانونی حل شوند. اگر این اولین مواجه تان با سیستم قانونی است برای سورپرایز شدن آماده باشید.
مطالب جدید