فال پنچ شنبه 1 خرداد 93

 

 

 

فال پنچ شنبه 1 خرداد 93

 

فروردین:

امروز باید صحبتهای آرامی داشته باشید.، سایت تهران فان ، آنهایی که به شدت خودخواه و مستقل هستند باید مهارت دیپلماسی را یاد بگیرند. می توانید به راحتی مصاحبه ی کاری داشته باشید، خواستگاری کنید، برای داشنگاه درخواست بدهید یا اینکه به دادگاه بروید.

اردیبهشت:

امروز نباید فقط روی کار برنامه ریزی کنید. باید به ظاهر جسمانی و سلامتیتان هم برسید.، سایت تهران فان ، این مساله مخصوصا زمانی مهم می شود که کارتان 100% به ظاهرتان وابسته باشد.

خرداد:

تبریک می گوییم که یک بار دیگر طالعتان به شما لطف کرده است.، سایت تهران فان ، امروز مخصوصا برای زن های متولد خرداد پر از موفقیت خواهد بود. مردان متولد شده در این ماه باید وقت بیشتری را صرف تعامل با زنها کنند و سعی داشته باشند که نیازها و ترجیحات خود را درک کنند.

تیر:

چارچوب ذهنی مثبت شما فقط به عوامل خارجی بستگی نخواهد داشت.، سایت تهران فان ، برای شاد بودن بوطر کامل، شما همچنین به آرامش و سکوت در خانواده و نیز به یک خانه ی مرتب و راحت نیاز دارید. با اقوامی که رابطه ی خوبی با شما دارند در تماس باشید.

مرداد:

باید تلاش های جدیدی را با آرامش آغاز کنید. همه چیز و همه کس امروز با شما همراهی خواهند کرد.، سایت تهران فان ، باید که کمک پیشنهاد شده را بپذیرید، قادرباشید که یک شانس خوب و مردم مفید را بشناسید. وقت خارق العاده ای برای مکاتبات، جمع آوری اطلاعات و شرکت در رخدادهای غیررسمی و عمومی است.

شهریور:

امروز صرفه جویی بیش از حد اصلا مناسب نیست. باید توانایی هایتان را ارزیابی کنید ، سایت تهران فان ،و آنها را در یک پروژه ی مناسب سرمایه گذاری کنید. وقت مناسبی برای خریدها و سرویس های گران قیمت با مقیاس وسیع است.

مهر:

در حال رفتن در جریان ترقی هستید. نگرانی های احتمالی سریعا حذف می شوند ، سایت تهران فان ،و استعدادهای طبیعی و ظاهرتان به بهترین شکل ممکن نشان داده می شوند. امروز برای تمام فعالیت های عقلانی، آغاز یک سفر طولانی، آماده شدن برا تعطیلات و غیره است.

آبان:

امروز برنامه تان پر از مسایل قانونی، سود، همکاری و چشم اندازهای آتی است.، سایت تهران فان ، اگر تحصیلات عالی، امور قانونی، سرمایه، مالیات، پرداخت بدهی ها و ضررها برایتان مهم هستند نباید بیکار بنشینید و دست روی دست بگذارید.

آذر:

امروز برای تمام فعالیت های ذهنی و اجتماعی بسیار خوب خواهد بود.، سایت تهران فان ، بسیاری از شما بیشتری محبوبیت خود را بدست می آورید و حامیان و پیروان جدیدی به دست می آورید. وقت خارق العاده ای برای ازدواج کردن و همچنین بیاینیه های عمومی و مشترک یا خواستگاری کردن است.

دی:

وقت خوبی برای تنها بودن نیست.، سایت تهران فان ، برای موفق بودن باید موقتا استقلال همیشگی خود را کنار بگذارید و گاهی گرایش شدید خود به خشونت را کنار بگذارید. گشوده تر باشید و یاد بگیرید دوستتان بدارند.

بهمن:

در روزی مثل این هیچ کس دوست ندارد که افکار بدی داشته باشد.، سایت تهران فان ، انگار که امروز برای اکتشاف دیدگاه های بزرگ و جدید ساخته شده است. ماجراجویی، عشق و عاشقی دارای نیرویی جذب کننده برای شما خواهند بود. شاید یک دعوت به یک کشور خارجی یا رفتن به یک گشت و گذار را بپذیرید!

اسفند:

امروز روز رخدادهای مثبت، رشد، تکثیر و گسترش مرزهایتان است.، سایت تهران فان ، به خاطر امروز خانوادگی یا یک موفقیت در یک موسسه خاص خوش بینی تازه ای پیدا کنید. همچنین ممکن است درمورد انتقال منزل، افزایش یا تجدید اموال و غنی کردن دانشتان فکر کنید.
مطالب جدید