فال روز یک شنبه 4 خرداد ماه 1393

 

 

فال روز یک شنبه 4 خرداد ماه 1393

 

فروردین:

امروز روزی فوق العاده برای استراحت و آرامش است. ، سایت تهران فان ، به اندازه ی کافی خوش شانس خواهید بود تا اوقات فراغت خود را گسترش افق های خود و ملاقات با افراد جدید ترکیب کنید. ممکن است با کسی برخورد داشته باشید که علایقش برای چیزی کاملا مشابه با شما است.

اردیبهشت:

ثبات که شما را انقدر خوش حال می کند امروز به راحتی به دست نمی آید.، سایت تهران فان ، تردیدهای دایمی ممکن است مثل سایه به دنبالتان باشند. کنجکاوی ممکن است بیش از آنچه که انتظارش را داشته باشید شما را پیش ببرد. خوشبختانه، جست و جوی فعالتان برای دانش خوش گذرانی تان را مختل نمی کند.

خرداد:

مردم از معاشرتی بودن، کنجکاوی و شوخ طبعی شما لذت می برند.، سایت تهران فان ، شما می دانید که چطور یک مکالمه ی لذت بخش داشته باشید و از بحث کردن درباره ی نقطه نظرهای متفاوت شرمی ندارید و در بحث ها و مشاجرات خیلی دوستانه برخورد می کنید.

تیر:

امروز با کارهای جزیی بسیاری مواجه می شوید. وظایفتان ممکن است حسابی سرریز شوند، ، سایت تهران فان ،مخصوصا اگر زن هستید. سعی کنید روی جزییات کارهای خانه تمرکز نداشته باشید، مثلا اینکه چه کسی مسئول بردن زباله ها به بیرون است اهمیتی ندارد.

مرداد:

امروز به دنبال روابط اجتماعی و تجارب جدید هستید. در امور عاشقانه مهم است ، سایت تهران فان ،که قادر باشید جنبه های جدید و غیرمنتظره ی خود را به همسرتان نشان دهید. تااندازه ای که می توانید وقتتان را با همسرتان بگذرانید. اگر ارتباط مستقیم ممکن نیست، به همدیگر نامه، کارت پستال و یا پیام دهید.

شهریور:

در تمام مدت روز خلق و خویتان بی ثبات خواهد بود. امروز شما از خود پرحرفی، ، سایت تهران فان ،پرچانگی و خواسته های متناقض نشان می دهید. تلاشتان برای موفقیت در چندین مسیر باعث عذاب بسیاری می شود. رابطه ی باز و صادقانه با همسرتان ممکن است تبدیل به مشکل شود.

مهر:

امروز برای انجام ماموریت، تبادل عقاید، و تغییر مداوم چشم انداز مناسب است.، سایت تهران فان ، تمام مسافرت های آموزشی یا تفریحی تشویق می شوند. همچنین وقت خوبی برای ملاقات با افراد جدید است و این تجربه از آنجایی که عزت نفستان را تقویت می کند برایتان مفید خواهد بود.

آبان:

ممکن است مخارج برنامه ریزی نشده ای پیدا کنید، مخصوصا وقتی که پیرو رهبری کسی باشید. ، سایت تهران فان ،اگر محدودیت خود را بدانید و بدانید کی باید بایستید تمام چیزهایی که بدست می آورید موفقیت آمیز خواهند بود. وقت خوبی است که کتاب، دستورالعمل، کتاب راهنما، گ.شی موبایل، نرم افزار جدید و همچنین هدیه ها و سوغات هایی خوب بخرید.

آذر:

به یک مکالمه نیاز دارید. اگر تنها باشید به سرعت خسته می شوید. برایتان ساده است، سایت تهران فان ، که هرکه با شما حرف می زند را جذب کنید. ولی خودتان هم ممکن است اگر با یک همراه خانوم مواجه شوید خودتان با جذابیتش طلسم شوید.

دی:

مشکلاتی در سلامتی ممکن است به سراغتان بیایند. همچنین ممکن است خلق و خویتان ناپایدار شود.، سایت تهران فان ، ارتباطات رسمی جذاب می توانند با یادگیری چیزهای جدید ترکیب شوند. از ملاقات و مکالمات اجتناب نکنید تا چیزهای جالب زیادی را یاد بگیرید.

بهمن:

فضای امروز فقط برای ارتباط مناسب است. تبادل اخبار، مکاتبه، گپ زدن و مهمانی گرفتن.، سایت تهران فان ، جذب شدنتان به محیط های غیررسمی، دانش روز و مردم غیرعادی امروز بیشتر برجسته می شود. ممکن است به شدت به سمت علوم انسانی، ارتباطات اجتماعی، رخدادهای اجتماعی و غیره کشیده شوید.

اسفند:

تلاشتان برای یافتن یک زمینه ی مشترک با مردم بوسیله ی تخیل،، سایت تهران فان ، بی توجهی و بی فکری با مشکل مواجه خواهد شد. قبل از حرف زدن بیشتر فکر کنید. این امکان وجود دارد که آمادگی گفتن کل حقیقت به نزدیکان را نداشته باشید یا از ابراز واضح خود ناکام باشید.
مطالب جدید