فال روز 10 خرداد 93 | فال شنبه 10 خرداد ماه 93

 

 

فال روز 10 خرداد 93 | فال شنبه 10 خرداد ماه 93

 

فروردین:

صبرتان تمام شده و می خواهید کمی نوآوری به زندگیتان بیاورید. ، سایت تهران فان ، بااین حال، نگرانی های مخفی شما و عادت های قدیمی تان بر سر راهتان قرار گرفته اند. با علاقه تان به تجارب جدید نجنگید-این قضیه کاملا طبیعی است. کنجکاوتر شده اید و به دنبال تنوع هستید.

اردیبهشت:

کارتان خوب بوده است و موفقیت زیادی کسب کرده اید. وقت آن رسیده که استراحت کنید و نگاهی به اطراف دورو برتان بیندازید.، سایت تهران فان ،از وقتی که به سختی کار کرده اید خیلی چیزها تغییر کرده اند. در حال شکل دهی یک چرخه ی اجتماعی ثابت جدید هستید.

خرداد:

تفکراتتان در حال عوض شدن هستن. بیش از پیش خودتان را در حالتی می یابید که به سمت همه نوع پیشگویی، ، سایت تهران فان ،نشانه ها و رویاهای صادقه کشیده می شوید. همچنین میزان انرژیتان در حال افزایش است. هنگام انجام تلاش های جدید، مراقب مشکلات ریز و نامعلومی مثل رویاپردازی، اهمال کاری و غیره باشید.

تیر:

در فرایند شکل دهی یک چرخه ی جدید و ثابت از علایق و ترجیحات هستید. ممکن است گزینشی تر انتخاب کنید.، سایت تهران فان ، وقتی بادقت روی برنامه های بسیار مهم فکر می کنید، نمی توانید در ورای حیطه ی علایق خود چیز دیگری را ببینید.

مرداد:

مردادی های خوش بین امروز نیمه ی دوم خود را پیدا می کنند. فقط می خواهید که به آینده ی روشن خود برسید،، سایت تهران فان ، ولی پرش های بلندی برمی دارید. علی رغم چشم اندازهای حیرت انگیز و پتانسیل شخصی عالیتان، توصیه می شود که کمی از سرعتتان بکاهید و به دقت شرایط را ارزیابی کنید.

شهریور:

سرنوشت شما در حال گشودن درهای جدید به رویتان است، سایت تهران فان ، ولی همزمان از شما امتحان اراده، نظم و تفکر هوشیارانه نیز می گیرد. آنهایی که الان رویشان حساب باز می کنید و احتمالا خیلی جذبتان کرده اند، هم قادرند به شدت فریبتان بدهند و هم می توانند بسیار کمکتان کنند.

مهر:

امروز هر قدمی که برمی دارید با تردیدی بزرگ همراه است.، سایت تهران فان ، اگر احساس خوبی ندارید یا مردم غیرقابل اتکا اطرافتان هستند، این تردیدها معقول هستند. بسیاری از شما به محبت و نرمی نیاز دارید. شفقت و خون گرمی معجونی جادویی برای تمام بیماری هایتان هستند.

آبان:

امروز ذهنتان تغییر کرده است. هنوز هم می خواهید همه چیز را برای خود نگه دارید.، سایت تهران فان ، این امکان وجود دارد که روی ایده های زیادی تمرکز داشت باشید که به نظر بیشتری فایده را دارند و برایتان نویدبخش هستند. به یاد داشته باشید که افکار درست لزوما به معنی اعمال درست نیستند.

آذر:

پرفایده بودن و سبکی شما امروز با آسیب پذیری احساسیتان همراه می شود. ، سایت تهران فان ،اگر وجدانتان درگیر باشد یا رازتان فاش شود به شدت از خودتان دفاع خواهید کرد. ممکن است درمورد مشکلات خانوادگی و اختلافاتی که با همسرتان دارید استرس زیادی به شما وارد شود.

دی:

افراد عدی در آخر از برنامه هایشان سودی نمی کنند. امروز یک برنامه عمل واضح در دیالوگ ها و دیگر مکالمات ضروری می شود. ، سایت تهران فان ،از این برنامه منحرف نشوید تا برایتان به زودی فایده ی خوبی داشته باشد و شان زیادی بیاورد.

بهمن:

وقت آن رسیده که زندگی فعال تری داشته باشید. ممکن است تصمیم بگیرید که کمی ورزش کنید یا راه دیگری انتخاب کنید، سایت تهران فان ، تا زندگی خود را روشن تر و مهیج تر کنید. الان خیلی دوست دارید که بطور خلاقانه ای خود را ابراز کنید که بتواند ایده هایتان را نشان دهد.

اسفند:

امروز تفکر هوشمندانه برایتان تبدیل به یک نرم می شود و امنیت شما را حفظ می کند.، سایت تهران فان ، مطمین شوید که حس ششمتان با عقلتان مطابق باشد و درنتیجه از هیچ چیز پشیمان نشوید. قادر خواهید بود که فصلی جدید از زندگی خود آغاز کنید.
مطالب جدید