فال روز 22 خرداد | فال پنچ شنبه 22 خرداد 93

 

 

فال روز 22 خرداد | فال پنچ شنبه 22 خرداد 93

 

 

فروردین:

امروز انرژیتان برای همراهی دیگران در تعادل خیلی خوبی است. ، سایت تهران فان ،ممکن است به تاثیرات خارجی علاقه نشان می دهید. برایتان سخت نخواهد بود که برای انرژی خلاقانه تان کاربرد پیدا کنید. می توانید آنرا به سمت سرگرمی، مسافرت، رخدادهای جالب، بازی های ورزشی و تربیت فرزندان هدایت کنید.

اردیبهشت:

شرایط امروز پر از محدودیت است. شاید مجبور شوید برای مسایلی در خانه مسئول شوید ، سایت تهران فان ،(مثلا مرتب کردن همه چیز، یا ادب کردن فرزندان!). ممکن است موقتا با کسی از خانوداه تان خداحافظی کنید و این برایتان غم انگیز خواهد بود.

خرداد:

انرژی کلی امروز کاملا مثبت است، ولی خودتان را بعضی وقتا در مواجهه با مشکلات می بینید. ، سایت تهران فان ،این مشکلات می توانند ارتباطات از دست رفته، خواسته های فرزندان؛ دعوا و جروبحث یا مسئولیت های سخت باشند. ترافیک ممکن است کمی شما را به تاخیر بیندازد.

تیر:

باید در حمل پول و دیگر منابع مالی خیلی مراقب باشد. اگر بااحتیاط باشید وسایل لوکس را کنار می گذارید ، سایت تهران فان ،و کالاهای گران قیمت نمی خرید تا بتوانید با ذخیره کردن پول هایتان وسایل ضروری را بخرید.

مرداد:

نتایج امروز بستگی زیادی به انتخاب های شخصیتان دارد. وقت خیلی خوبی برای روابط غیررسمی،، سایت تهران فان ، ورزش کردن یا فعالیت های دیگر است. همچنین وقت خوبی برای اکتشاف دیگر جنبه های خلاقانه تان است که به شما کمک می کند خودتان را به راحتی و با جرات ابراز کنید.

شهریور:

حتی اگر مجبور باشید نباید خودتان را در چهاردیواری خود محبوس کنید. از طریق مکاتبات آنلاین، با دنیای خارج در تماس باشید. ، سایت تهران فان ،اگر کارهای خانگی یا دیگر وظایف بر دوشتان نیستند، زندگی فعالی داشته باشید، و در مقابل نوآوری و ماجراجویی آغوشی باز داشته باشید.

مهر:

امروز ممکن است دوستیتان با کسی تمام شود. دلیل آن ممکن است پول، حسادت، یا مسئولیتی باشد که انجام نشده.، سایت تهران فان ، بااین حال، این نباید احساستان درمورد کل دوستی را تحت تاثیر قرار دهد. آدم های زیادی اطرافتان هستند که صادقانه شما را می ستایند و آماده ی این هستند که همراهتان باشند.

آبان:

امروز می توانید با تغییراطرافتان و همچنین تلاش بی وقفه تان برای تمرکز روی روش های غیرمرسوم تفکر مثبت منافع زیادی را به دست آورید. ، سایت تهران فان ،چیزهای زیادی به این بستگی دارد که مثبت هستید یا منفی یا چه کسانی اطرافتان هستند.

آذر:

ارتباط پذیری و انرژی شما برای دیگران بسیار جذاب هستند. ، سایت تهران فان ،احتمال این هست که دوستان و حامیان جدیدی را پیدا کنید. همچنین ممکن است با افراد خارجی ارتباط نزدیکی پیدا کنید.

دی:

نباید خیلی به برنامه ها و اصولتان بچسبید-همه ی آنها قابل وقفه هستند.، سایت تهران فان ، اگر فرصت سرگرمی پیدا شد، آنرا از دست ندهید. این کمک می کند که غبار های قدیمی را پاک کنید و به یاد بیاورید که زندگی وجهه ی روشن نیز دارد. همچنین کمی احتیاط هم ضرر ندارد.

بهمن:

امروز دیدگاهتان اهمیت ویژه ای پیدا می کند. اگر مستعد بدبینی هستید، ، سایت تهران فان ،در هرکاری که می کنید و هرجایی که می روید دوگانگی می بینید. برعکس، چارچوب ذهنی خوش بین کمک می کند که بهترین جنبه های زندگی را پیدا کنید.

اسفند:

سرگرمی پر از مشکلات و مسئولیت های اضافی خواهد بود. ، سایت تهران فان ،بادی انتخاب کنید که کاری را بکنید که از آن لذت می برید. در این صورت حتی بدترین و سخت ترین کارها هم نمی توانند لبخند را از لبانتان بردارند. اگر یک نمایش برنامه ریزی می کنید، باید خیلی آن را بازبینی کنید.
مطالب جدید