فال روز 28 خرداد 1393 | فال روز چهارشنبه 28 خرداد ماه 93

 

 

 

فال روز 28 خرداد 1393 | فال روز چهارشنبه 28 خرداد ماه 93

 

فروردین:

امنیت در اعداد است. باید اخلاق مستقل خود را رام تر کنید ، سایت تهران فان ، و قدمی به سوی مردم بردارید. مصالحه اصلا واژه ی مورد علاقه ی شما نیست، ولی این مصالحه و سازش است که مانند یک عصای جادویی می تواند جادو کند.

اردیبهشت:

ستارگان توصیه می کنند که روابط مثبتی را با همکاران، کارمندان و شرکا حفظ کنید.، سایت تهران فان ، امروز روزی است که اگر موافقت های صلح امیزی داشته باشید همه ی اختلافات ها قابل حل می شوند. در طول روز ممکن است درگیر امور کاری باشید.

خرداد:

ممکن است کمی در مورد اختلافات با آنهایی که برایتان عزیز هستند، سایت تهران فان ، و همچنین شرکای کاری و واسطه ها نگرانی داشته باشید. مسایل مالی و مربوط به اموال و همچنین عادات خانگی، ترجیحات زیبایی شناختی و غذایی ممکن است که منبع این سوءتفاهم ها باشند.

تیر:

امروز افکار و همچنین مسافرت ها و مکالماتتان بستگی زیادی به امور خانگی،، سایت تهران فان ، نیازهای شخصی و سلامتی فیزیکتان دارند. تلاش هایتان تعادل کاملی در خانه ایجاد می کنند و می توانید در بعضی از مشکلات خانه در روباط خانوادگی و مراسمتان به سازش برسید.

مرداد:

باید پروژه هایتان را به بهترین شیوه ی ممکن ارایه بدهید. وقت خارق العاده ای برای سخنرانی،، سایت تهران فان ، مکالمات، کنفرانس، نمایشگاه، مصاحبه های عمومی و رفتن بدنبال سرمایه گذار است. در مجموع، تلاش های مشترک می توانند با موفقیت با بحث درباره ی برنامه های مشتکر آینده ترکیب شوند.

شهریور:

هدف اصلیتان برای امروز این است که اولویت هایتان را به درستی مرتب کنید.، سایت تهران فان ، وقت آن است که در واقع سعی کنید فرصت ها را غنیمت بشمارید. به یاد داشته باشید که هیچ شرایط ایده آلی وجود ندارد و هر شرایطی نقطه ضعف های خود را دارد.

مهر:

شرایط امروز شما را نگران می کنند بویژه اگر کمال گرا باشید و سعی داشته باشید، سایت تهران فان ، که هر کاری را به بهترین شکل ممکن انجام دهید. یاد بگیرید که چیزهای خوب را تحسین کنید. الان چیزهای خوب زندگیتان خیلی بیشتر از چیزهای بد هستند.

آبان:

با سخنان زیبا گول نخورید و خام نشوید. باید به یاد داشته باشید، سایت تهران فان ، که دوست آن است که بگیرد دست دوست و تنها آنهایی قابل اعتماد هستند که در موقع سختی ها همراه شما بوده اند. قبل از شل شدن دربرابر متقاعد سازی یا تعریفات کسی دیگر، به تجربه، حس ششم و توصیه های افراد نزدیکتان تکیه کنید.

آذر:

در ظاهر دوستی ها و شراکت هایتان شکست ناپذیر هستند.، سایت تهران فان ، نیاز دارید که مطمین شوید یک ظاهر تاثیر گذار مساوی است با محتوای پشت پرده ی آن، و در صورت وجود سخنان بی اساس و ادعاهای جزیی اتحاد شما را غیر ممکن می کنند.

دی:

آنهایی که بار اضافی کار انجام داده اند، کار درستی را انجام داده اند.، سایت تهران فان ، اگر شما یکی از آنها هستید، می توانید از مدیریت انتظار داشته باشید و حتی تقاضا کنید که تلاش های استثنایی، استعداد و غیرقابل جایگزین بودنات را ببینند و تشخیص دهند.

بهمن:

می توانید قطعا انتظار یک موهبت از بالا را بکشید. پیروزی ها، شکوه و شهرت.، سایت تهران فان ، شاید در نهایت نیمه ی دیگر خود را بیابید و با همسرتان والدینی شاد باشید. امروز برای شما پر از لحظات شاد خواهد بود، حتی اگر از خانه خیلی دور هستید.

اسفند:

می توانید انتظار داشته باشید که شرایط زندگیتان بهتر شود.، سایت تهران فان ، همچنین ممکن است با کسی که دوستش دارید دوباره متحد شوید یا یک تصمیم مطلوب از مقامات دریافت کنید. احتمالا این همان چیزی است که روزها و ماه های فراوانی است رویای آن را می بینید.
مطالب جدید