فال روز 30 خرداد 93 | فال جمعه 30 خرداد ماه 93

 

 

فال روز 30 خرداد 93 | فال جمعه 30 خرداد ماه 93

 

 

فروردین:

کمی از زمانتان را با خانواده یا همکاران بانفوذ بگذرانید. ز چیزی برای گفتن خواهید داشت حتی اگر تفاوت سنی یا اخلاقی بینتان باشد. می توانید درمورد مسایل حاد خانگی، ابتکارات، نقل مکان و روابط خانوادگی به بحث بنشینید.

اردیبهشت:

امروز موقعیت خوبی برای یک دیالوگ مثبت خواهید داشت. ، سایت تهران فان ،همچنین وقت خوبی برای مطالعه ی روانشناسی و کاربرد دانش جدیدتان در زندگی می باشد. بسیاری از شما بعنوان واسطه، مشاور، فروشنده و مدیر خیلی خوب و خارق العاده خواهید بود.

خرداد:

امروز موفق می شوید که به کارهای خسته کننده عادت کنید ، سایت تهران فان ،و به موفقیتی دست یابید که قبلا قادر به آن نبودید. شاید مجبور شوید یا یادداشت، گزارش، دستورالعمل یا مکاتبات کاری درگیر شوید. می توانید صورت حساب های پزشکی، کالاهای دریافتی و دیگر سرویس ها را پرداخت کنید.

تیر:

امروز برایتان مناسب است تا مهارت ها و استعدادهای زیادتان را کاوش کنید، ، سایت تهران فان ،بویژه استعدادهای موسیقی، ادبیات، هنر، آموزش و روانشناسی. همچنین می توانید یک بازاریاب، مامور، ویراستار، مدیر یا طراح خوب باشید.

مرداد:

روابط برادری خواهری اهمیتی بیشتری نسبت به دوستی پیدا می کند. ، سایت تهران فان ،دردسرهای خانوادگی آنچنان هم بد نیستند اگر بتوان آنها را در فضای امنیت و اعتماد کامل به بحث گذاشت. امروز مسایل مرتبط با رهن، وام و صورت حساب ها می توانند با موفقیت حل شوند.

شهریور:

امروز شرایط خوبی برای مسافرت های کوتاه فراهم می شود. ، سایت تهران فان ،همچنین امروز برای تعمق عمیق، شک های شهودی و اکتشاف در استعدادهای ادبی و موسیقیتان است. می توانید بعنوان محقق، واسطه، مشاور، ژورنالیست، سرویس به مشتری، مامور و روانشناس موفقیت قابل توجهی بدست آورید.

مهر:

امروز خلق و خویتان با امور مالیتان تعریف می شود.، سایت تهران فان ، انتخاب فعالیتتان می تواند بیشتر بر اساس ویژگی های جبرانی آن (سایز، پایداری، گزینه های پرداختی) باشد و نه چشم انداز رشد حرفه ای.

آبان:

امروز حتی محافظه کارترین شما هم قادرید که احساساتتان را بیرون بریزید،، سایت تهران فان ، درمورد کینه های قدیمی فکر کنید، از شر عقده ها و ترس ها خلاص شوید و یاد بگیرید که با یک بیماری مزمن زندگی کنید. وقت خارق العاده ای برای ارتباط با دوست، اقوام، معلم یا همراه مسافرتی است.

آذر:

کلمات نقره اند و سکوت طلا! این گفته برای امروز خیلی مناسب است. ، سایت تهران فان ،بسیاری از شما باید ارتباطات فعال را با تفکرات شدید جایگزین کنید. اگر شرایط بد و بدتر شد، با فردی با تجربه و دانا حرف بزنید.

دی:

برایتان آنقدرها هم سخت نخواهد بود که امروز کسی را برای حرف زدن پیدا کنید. ، سایت تهران فان ،اگر به شدت احساس تنهایی می کنید، برای توضیح درمورد آن به خودتان رجوع کنید. شاید فکر می کنید نگرانی هایتان منحصر بفردند. به دیگران رجوع کنید تا بفهمید بسیاری افراد دیگر هم همین مشکلات را دارند.

بهمن:

قدر نگرانی فردی دیگر را بدانید. شاید اطرافیان به طریقی کمکتان می کنند ، سایت تهران فان ،که برایتان مناسب نیست. ولی این هم بهتر از این است که بدون حمایت بمانید. اگر افکار منفی و احساسات ناراحت کننده اذیتتان می کنند، سعی کنید با فعالیت های روزمره حواس خود را پرت کنید.

اسفند:

امروز به تغذیه ی تفکرتان نیاز دارید. دارای حس مددوستی قوی هستید. ، سایت تهران فان ،همچنین می توانید خلق و خو و انرژی کلی دیگران را احساس کنید. ممکن است علاقه تان به سنت ها و خوراک خارجی تشدید شود.
مطالب جدید