فال روز 31 خرداد 93 | فال 31 خرداد ماه 1393

 

 

فال روز 31 خرداد 93 | فال 31 خرداد ماه 1393

 

فروردین:

هنگام صبح برای شما می تواند تبدیل به دوره ی ناراحتی و سردرگمی شود. ، سایت تهران فان ، به دنبال این باشید که نزدیک عصر کاربرد جدیدی برای استعدادهایتان پیدا کنید. در نیمه ی دوم روز متوجه می شوید که همه چیز بهتر می شود یا احساس کلی بهتری پیدا می کنید.

اردیبهشت:

محیط یک تاثیر غیرقابل توجه ولی قوی روی کارهایتان دارد.، سایت تهران فان ، در نیمه ی اول روز ممکن است قربانی نیازها و خلق و خوی دیگران شوید. نیمه ی دوم روز با فضای رازآلود و پرماجرایش ناگهان وسوسه کننده می شود.

خرداد:

باید ساعات صبح را به کارهای ساده اختصاص دهید. سلامتی خود را مدنظر داشته باشید.، سایت تهران فان ، شاید وقت آن رسیده که استراحت کنید یا موقتا حجم کار را کم کنید. در طول روز نظرات دیگران و محبوبیت خودتان اهمیت بالایی پیدا می کنند.

تیر:

آغاز روز مستعد استراحت آرامش خواهید بود، سایت تهران فان ، و شرایط طوری است که خلقتان ثابت بوده و دنیا را بطور متعادلی درک می کنید. بهتر است که الان همه چیز را آرام تر بگیرید. نیمه ی دوم روز همه تجارب جدید و هم دردسرهای جدید خواهید داشت.

مرداد:

ممکن است در عصر امروز در زندگی خصوصی خود تغییراتی ناگهانی داشته باشید. ، سایت تهران فان ،یک قرار رمانتیک یا یک آَشنایی هیجان انگیز جدید محتمل است. قبل از اینکه برای کسی احساسات قوی بوجود آورید، سعی کنید اول درموردش بیشتر بدانید. این احتمال جود دارد که عادات بدی داشته باشد یا قصد فریب کارانه ای داشته باشد.

شهریور:

در هنگام عصر احتمال تجربه کردن تردیدها و وسوسه ها بیشتر می شود.، سایت تهران فان ، ممکن است در خانه تغییرات و تردیدهایی را تجربه کنید. سعی کنید که از هر چیزی که شما را گیج می کند و نمی گذارد همه چیز را واضح ببینید اجتناب کنید.

مهر

زندگیتان روشن تر می شود و در نزدیکی عصر پرحادثه تر می گردد.، سایت تهران فان ، بسیاری از شما کنجکاویتان بیشتر می شود و عطشتان برای دانش زیاد می گردد. یک مسافرت هیجان انگیز، ملاقات یکی از دوستان یا یک مواجهه ی جالب انتظارتان را می کشد.

آبان:

هنگامم صبح وقت این است که به امور شخصی برسید-الان هیچ کس اذیتتان نمی کند، سایت تهران فان ،نیمه ی دوم روز باید نیازهای دیگران و شرایط کلی را در نظر داشته باشید. وقت خوبی برای خرید و مبادلات مالی نیست.

آذر:

امروز بی تردید اراده و تصمیم قاطعانه برای شما خواهند بود. ایده آل گرایی،، سایت تهران فان ، ساده دلی و بی ثباتی ممکن است مانع از این شوند که تصمیم درست بگیرید و آنرا دنبال کنید. ممکن است احساس رمانتیکتان افزایش یابد، ولی این حالت روانی تنها بطور مبهمی می تواند حالت واقعی همه چیز را منعکس کند.

دی:

هرچه به عصر نزدیک می شوید، همه چیز کمتر روشن است، سایت تهران فان ، چیزی شما را از رسیدن به یک تلاش جدید منع می کند. این می تواند موقعیت نامطمئن شریکتان، در دسترس نبودن منبع لازم اطلاعاتی یا نگرانی های خودتان باشد.

بهمن:

آینده را با ایده آل گرایی بیش از حد خود رنگ کرده اید. ، سایت تهران فان ،ممکن است درمورد چیزی بیش از حد اعتماد داشته باشید یا کاملا درمورد آن در اشتباه باشید. کسی ممکن است بااستفاده از یک گیرایی وسوسه کننده یا سوءاستفاده از بزرگواری، رحم و انسانیت شما اعتمادتان را به خود جلب کند.

اسفند:

امروز روزی نیست که بدانید به دنبال چه هستید.، سایت تهران فان ، هنگام عصر موقعیت واضحتان تبدیل می شود به رویا و تردید. ممکن است درمورد خودتان، دیگران یا شرایط کلی در اشتباه باشید. تلاشتان برای یک تیر دونشان زدن هیج فایده ای نخواهد داشت.
مطالب جدید