معرفی جاذبه‌ های گردشگری در Calgary کلگری کانادا

معرفی جاذبه‌ های گردشگری در کلگری کانادا

در زیر تعدادی از جاهای دیدنی کلگری کانادا را به شما عزیزان معرفی خواهیم کرد:

کلگری استمپید (Calgary Stam Pede)

کلگری استمپید یکی از جشنواره‌های بزرگ است که هرسال در ماه ژوئیه به مدت ۱۰ روز برگزار می‌شود. این جشنواره شامل جشن‌های فرهنگی و مسابقات گاوچرانی است که به فرهنگ کاوی و سنت‌های روستایی آمریکای شمالی باز در کلگری برگزار می‌شود. در فینال مسابقات این جشنواره به هر یک از برندگان در بخش‌های مختلف جوایز یک‌ میلیون‌ دلاری و حتی بیشتر اهدا می‌شود.

جاذبه های گردشگری کلگری

سفر ریلی به کوه‌های راکی (Rocky Mountaineer Rail Journey)

در کلگری قطاری لوکس و خصوصی متعلق به Rocky mountaineer وجود دارد که از میان خط ساحلی اقیانوس آرام در کانادا و بین کلگری یا ونکوور حرکت می‌کند و اطراف آن را کوه‌ها و رشته‌کوه‌های راکی مانند دیوار منطقه در برگرفته‌اند. در این مسیر عبور قطار قله‌هایی به نام قله سه خواهر وجود دارد که شما می‌توانید در حین عبور از رودخانه آن‌ها را ببینید و از زیبایی آن‌ها لذت ببرید. استفاده از قطار بهترین را برای بازدید از جاذبه های گردشگری کلگری است.

جاهای دیدنی کلگری کانادا

باغ ‌وحش و پارک ما قبل تاریخ کلگری

در جزیره سنت جورج در کنار رودخانه بوی درکلگری این جاذبه گردشگری در سال ۱۹۱۲ شروع به کارکرد. در این باغ‌ وحش گونه‌های زیادی از جانوران نادر و کمیاب نگهداری می‌شود و همچنین باغ گیاه‌شناسی نیز در این پارک وجود دارد. پیشنهاد ما این است که در فصل بهار به سراغ این باغ ‌وحش بروید چون در این فصل حیوانات تازه ‌متولد شده جدید به جمع حیوانات دیگر اضافه می‌شود. علاوه ‌بر دیگر جاهای دیدنی کلگری کانادا، بازدید از باغ وحش نیز می‌تواند یک تفریح لذت‌بخش باشد پس آن را از دست ندهید.

پارک میراث باستانی (Heritage Park)

یکی دیگر از جاذبه های گردشگری کلگری پارک باستانی است که واقع در یک روستا در نزدیکی آب‌انبار گلنمور است که به ماهیگیری و قایق‌رانی نیز شهرت دارد. در این مورد از جاذبه‌های گردشگری شهر کلگری شما می‌توانید چندین ساختمان بازسازی شده که در چهار دوره تاریخی مختلف و متفاوت ساخته شده است را ببینید. می‌توانید یکی از آن قلعه‌ها که در سال ۱۸۶۰ برای تجارت خز و در دهه ۱۹۳۰ میلادی برای میدان شهر احداث شده است را مشاهده کنید.

جاذبه های گردشگری کلگری

پارک المپیک کانادا (Canada Olympic Park)

ممکن است در سفر به کلگری در کوهپایه‌های غربی برج‌های عجیب و بلندی را ببینید که در برج‌های پارک المپیک، یکی دیگر از جاذبه‌های گردشگری کانادا هستند. در سال‌های گذشته که شهر کلگری در سال ۱۹۸۸ میزبان پانزدهمین المپیک زمستانی بود.

امروزه تفریحاتی مثل اسکی، زیپ‌لاین، اسنوبرد، کوهنوردی و غیره در کوهستان این منطقه وجود دارند. اگر شما به بالای برج‌ها بروید، چشم‌انداز خارق‌العاده‌ای از شهر را خواهید دید.

پارک جزیره پرنس (Prince’s Island Park)

یکی از پرطرف‌دارترین جاهای دیدنی کلگری کانادا پارک پرنس است که در مرکز شهر کلگری و در مجاور رودخانه بو ساخته شده است. این پارک کنار بازاری قرار دارد که گردشگران ترجیح می‌دهند از این دو جاذبه باهم به صورتی اشتراکی بازدید کنند. در این پارک مکان‌هایی برای پیاده‌روی، دوچرخه‌سواری، کنسرت‌های فضای باز و غیره وجود دارند.

برج کلگری (Calgary Tower)

برج کلگری با ۱۹۱ متر ارتفاع یکی از جاذبه های گردشگری کلگری است که دارای کف شیشه‌ای بوده و می‌توانید به‌خوبی شهر را ببینید و رستوران گردان‌های مختلفی هستند که گردشگران می‌توانند ساعات زیادی را در آن‌جا سپری کنند. تا سال ۱۹۸۴ این برج بزرگ‌ترین برج جهان بود که متأسفانه یا خوشبختانه نام خود را از دست داد. به‌هرحال بازهم چیزی از زیبایی بی‌نظیر و چشم‌اندازهای عالی از شهرها و کوهپایه‌ها از فراز آن کم نشده است.

جاهای دیدنی کلگری کانادا

در سازمان مهاجرتی SEP Immigration تمامی خدمات و سرویس‌های مربوط به ویزا، اقامت، سیتیزنشیپ، پناهندگی و دادگاه های تجدیدنظر به صورت کاملا حرفه‌ای ارائه می‌شود.

مطمئنا بزرگترین دغدغه‌ی افراد قبل از شروع کار با هر دفتر و سازمان مهاجرتی، اطمینان از  رسمی بودن و مجوز دار بودن آن سازمان است. ما با افتخار دارای مجوز رسمی از شورای سیاست گذاری و نظارت بر مشاورین مهاجرت کانادا هستیم.

تمامی سعی ما در تیم  SEP Immigration دادن اطلاعات دقیق، به روز و تخصصی به شما عزیزان  می‌باشد. ما در این سازمان مهاجرتی همواره سعی می‌کنیم تمام شرایط شما را بررسی کرده و سپس بر اساس آن راهکارهای مهاجرتی مناسب را اعلام کنیم. همراه شما در مسیر موفقیت هستیم!

 وکیل رسمی مهاجرت، آقای سپهر فلاحتی با شماره وکالت RCIC# R533959 از انجمن وکلای رسمی کانادا و سال‌ها تجربه و پرونده‌های موفق مهاجرتی در دادگاه‌های مهاجرتی، شما را در همه‌ی مراحل همراهی می‌کنند.
مطالب جدید