بیوگرافی بیلی آیلیش خواننده (Billie Eilish)

 بیلی ایلیش

بیلی آیلیش از جمله خوانندگان موفق آمریکایی با سن کم می باشد که خیلی از افراد او را با کارها و پست های عجیب غریبی که در اینستاگرام به اشتراک می گذارد، می شناسند. در این مطلب می خواهیم بیوگرافی بیلی آیلیش را با شما به اشتراک بگذاریم.

بیلی آیلیش پیرات برد اکانل که به نام بیلی آیلیش شناخته می‌ شود، خواننده‌ سرشناس آمریکایی می باشد که تاکنون چندین جایزه‌ گرمی، دو جایزه موسیقی آمریکا، دو رکورد جهانی گینس، سه جایزه موزیک ویدئوی ام‌ تی‌ وی و یک جایزه بریت دریافت کرده است. او علاوه بر خوانندگی، به عنوان ترانه‌ سرا و در زمینه‌ سرگرمی نیز فعالیت دارد. برای آشنایی بیشتر با بیلی آیلیش همراه این مطلب از مینویسم باشید تا بیوگرافی بیلی آیلیش خواننده را با شما به اشتراک بگذاریم.

بیلی ایلیش

بیوگرافی بیلی ایلیش

بیلی آیلیش زمانی مشهور شد که در سال 2015 شروع به خواندن و آپلود اولین ترانه‌ خود به نام (چشمان اقیانوس) کرد. این ترانه زمانی توجه‌ بسیار زیادی را به خود جلب کرد که در سال 2016 منتشر شد و Apple Music با شرکت A&R قرارداد امضا کرد. در سال 2016، (چشمان اقیانوس) منتشر شد و رتبه‌ 84 را در فهرست 100 ترانه‌ برتر بیلبورد در می 2019 به دست آورد.

تک آهنگ او به نام (پسر بد9 در سال 2019 توانست رتبه‌ یک در فهرست 100 آهنگ برتر بیلبورد را به دست آورد.

بیلی آیلیش، آهنگ خود به نام (به من لبخند نزن) را در سال 2017 منتشر کرد. این آهنگ در چارت آمریکا، رتبه‌ سوم، در چارت نروژ، رتبه‌ی هفتم، در سوئد، رتبه‌ هشتم و در 200 اهنگ برتر بیلبورد، رتبه‌ 24 را به خود اختصاص داده است. او آهنگ بعدی خود را در همان سال منتشر نمود. آهنگ او به نام (تنها) (همراه با خالد) در نیوزلند به رتبه‌ چهارم و در استرالیا به رتبه‌ پنجم رسید و تک آهنگ او به نام (وقتی مهمانی تمام شد) جایگاه سوم را در نیوزلند و جایگاه دهم را در استرالیا به خود اختصاص داد. بیلی آیلیش تایید کرده است که مبتلا به سندروم تورت می‌ باشد.

بیلی ایلیش خواننده

بیوگرافی بیلی ایلیش خواننده

بیلی آیلیش در 18ام دسامبر در لس آنجلس، کالیفرنیا به دنیا آمد. والدینش، مگی برد و پاتریک اوکانل، هر دو از جمله خوانندگان آمریکایی هستند. بیلی، یک برادر بزرگ‌ تر به نام فینیس دارد که او نیز خوانند، ترانه‌ سرا و تهیه‌ کننده است.

بیلی آیلیش و برادرش، فینیس، بر روی چندین پروژه‌ موسیقیایی موفق به نام (چشمان اقیانوس) و غیره با یکدیگر همکاری داشته‌ اند. گفته می‌ شود که او اولین ترانه‌ خود را در سن یازده سالگی برای پدر و مادرش نوشته و ساخته است.

بیلی آیلیش، نماد موفقیت در صنعت سرگرمی است چراکه جوایز گرمی، آمریکن میوزیک آواردز، بریت اواردز، ام تی وی میوزیک اواردز و غیره را در سنین جوانی برنده شده است.
قراردادها و کسب‌ و کارهای بیلی آیلیش

    در آوریل سال 2019، بیلی یک خط تولید لباس را با همکاری با هنرمند ژاپنی به نام تاکاشی موراکامی راه‌اندازی کرد.

    در می سال 2019، او در تبلیغات برند کالوین کلین شرکت نمود.

    در جولای 2019، او با برند لباس فریکی سیتی در زمینه‌ی یک خط تولید جدید همکاری کرد.

    در آگوست سال 2019، بیلی با اپل در کمپینی به منظور مهرفی اپلیکیشن Music Lab همکاری نمود.

    در همان سال 2019، اپل 25 میلیون دلار بابت دریافت حق انحصاری ساخت مستند زندگی بیلی به او پرداخت نمود.

بیلی ایلیش خواننده

ثروت خالص بیلی آیلیش

بیلی آیلیش در حال حاضر یکی از ثروتمند ترین و پردرآمدترین خوانندگان جوان سراسر جهان است و ثروت خالص او بیش از 53 میلیون دلار آمریکا تخمین زده می‌شود.

به منظور تخمین ارزش واقعی ثروت بیلی آیلیش، باید نگاه دقیق‌ تری بر بسیاری از منابع آنلاین بیندازیم تا از ارائه‌ی محتوایی اشتباه بپرهیزیم. این مقاله پس از جستجو و یافتن محتوای درست نوشته شده است.
مطالب جدید