بیوگرافی ایرج نوذری + تصاویر

ایرج نوذری 

بیوگرافی کامل ایرج نوذری

در این مطلب در بخش بیوگرافی سایت رز فان برای شما کاربران گرامی بیوگرافی ایرج نوذری را آماده کرده ایم همچنین در این مطلب می توانید تصاویر ایشان را مشاهده کنید.


شاید برایتان جالب باشد که بدانید نوذری، از پیشکسوتان ورزش کونگ فو در ایران بوده است. وی هم اکنون ریاست امور بین الملل فدراسیون کونگ فوی ایران را برعهده دارد. وي به چندین زبان از جمله سنسکریت، هندی، اردو، اسپانیایی، فرانسوی و انگلیسی مسلط است.

ایرج نوذری

 

 

 

 

ایرج نوذری

 

 

 

 

ایرج نوذری

 

 

 

 

ایرج نوذری

 

 

از بازیگران بیشتر بدانید

ایرج نوذری دارای مدرک کارشناسی ارشد زبان شناسی و پسر منوچهر نوذری است. او سال ۱۳۷۰ ازدواج کرده است و همسرش اسپانیائی است و دو دختر به نامهای دلربا و دلناز دارد.

اولین حضور نوذری برمی گردد به سال ۱۳۷۰ که در دو فیلم “اوینار”(شهرام اسدی) و “آخرین تلاش”(سیامک اعتمادی) ایفای نقش کرد. او ظاهرا بعد از این دو فیلم به خارج از کشور سفر کرد و حضور دوباره اش در سینما با ۱۲ سال تاخیر همراه شد.

او پس از بازگشت شهرت اش را ابتدا در تلویزیون به دست آورد و از این جا بود که به سینما بازگشت.

 

“ملاقات با طوطی”(علیرضا داوودنژاد)

 

“فریاد در شب”(کریم رجبی)

 

“باج خور”(سیروس الوند)

 

“کافه ستاره”(سامان مقدم)

 

“رازها”(محمدرضا اعلامی)

 

“این ترانه عاشقانه نیست”(رحمان رضایی)

 

“آکواریوم”(ایرج قادری)

 

“عاشق”(افشین شرکت)

 

“ملودی”(جهانگیر جهانگیری)

 

اینها فیلمهایی هستند که او در فاصله سالهای ۸۲ تا ۸۶ در آنها بازی کرده است، ضمن اینکه وی در این فاصله در چند سریال پربیننده تلویزیونی نیز حضور داشته است و به چهره ای آشنا در میان مردم نیز تبدیل شده است.
شاید برایتان جالب باشد که بدانید نوذری، از پیشکسوتان ورزش کونگ فو در ایران بوده است. وی هم اکنون ریاست امور بین الملل فدراسیون کونگ فوی ایران را برعهده دارد. وی به چندین زبان از جمله سنسکریت، هندی، اردو، اسپانیایی، فرانسوی و انگلیسی مسلط است.
مطالب جدید