فال روز پنجشنبه شهریور

فال روز پنجشنبه شهریور

 

فروردین:

امروز می خواهید مسافرت کنید. اگر به اندازه ی کافی پول دارید، می توانید به یک شهر جدید مسافرت کنید. به بازارهای محلی  بومی مختلف سر بزنید. یک محصول جدید پیدا کنید و گیاه خواری را هم تجربه کنید.

 

اردیبهشت:

تعهداتی داشتید که آنها را شکستید. اگر به دوستی قول دادید که همیشه کنارش خواهید بود، باید دوباره ارزیابی کنید که چه و که هستید. امروز تعهدات مالی و احساسی بنظر معقول می آیند، اما فردا نمی توان خیلی روی آنها حساب کرد. کمی پول برای پرداخت بدهی هایتان بیرون بکشید.

 

خرداد:

اگر درمورد کارت اعتباریتان استرس دارید بهتر است آنرا از بین ببرید و دیگر از آن استفاده نکنید. به یک چشم انداز عاشقانه ی جدید وارد شوید و سعی کنید که به تعهدات مربوط به خانواده تان برسید.

 

تیر:

بعد از اینکه به ششما ثابت شد اشتباه می کنید ذهنتان مشغول شد. البته این چیزی نیست که ناراحتتان کند. همه ی ما بعضی وقتها اشتباه می کنیم. فکر می کنید که در محل کار کسی می خواهد شما را کوچک کند. به احساساتتان تکیه نکنید. هیچ کس نچنین قصدی ندارد.

 

مرداد:

دوباره وقت تورات و رویا برایتان رسیده است. هر روز درباره ی اینکه چه باید می شد رویا پردازی می کنید، ولی می دانید که این هیچ وقت شدنی نیست. نگاه به گذشته می تواند تاثیر عکس داشته باشد، مگر اینکه بتوانید از آن درس بگیرید. تصورات درمورد یک عشق ایده آل می تواند خیلی خوب باشد، ولی هیچوقت به حقیقت نزدیک نمی شود.

 

شهریور:

جزییاتی درکارتان وجود دارد که نیازمند توجه دقیقتان است. باید درگیر پروژه های دیگری شوید، ولی باید وظایف کاری خودتان را هم تمام کنید. همکاران و کارفرماهایتان از شما می خواهند که به زمین برگردید و به جزییات توجه کنید.

 

مهر:

امروز به تمام نیازهای عاطفیتان توجه کنید. تعهداتتان به دیگران را نگه دارید، ولی بدانید که تعهد داشتن به دیگر ایده هایتان نیز مهم است! افراد سودجویی در خانواده تان هستند که شما را متقاعد کرده اند که به آنها کمی پول قرض بدهید. این حقیقت را بپذیرید که نباید انتظار داشته باشید که پولتان به جیبتان برگردد. این افراد حذب باد هستند.

 

آبان:

امروز اصلا کارفرمای سخت گیر و لجبازو مغروری نباشید. کارمندانتان هم زندگی دارند و نیاز دارند بعد از تمام شدن شیفت به خانه برگردند. شما یک دیکتاتور نیستید و باید یک رابطه ی دوطرفه با دیگران داشته باشید. از شر آن کارمندانی که به نفعتان کار نمی کنند خلاص شوید.

 

آذر:

امروز در طالعتان رابطه ی رمانتیک وجود دارد ولی ممکن است همراه با یک شرایط بد همراه باشد. بنظر می رسد که نتوانید کار درست را انجام دهید و این باعث میشود قضیه بدتر شود. اگر توانستید با معشوقه تان درباره ی آن صحبت کنید و یا میتوانید آنرا چند روز به تعویق بیندازید.

 

دی:

در روز کاری تمام ارزش هایتان مورد ارزیابی قرار خواهد گرفت. با  خودتان به هر قیمتی که شده روراست باشید. اگر با خود و ایده هایتان روراست باشید درنهایت بازهم کارفرمایتان به شما اعتماد می کند. قبل ازاینکه ارزشهایتان دارای بی نظمی شوند درمورد آنها واضح و شفاف باشید.

 

بهمن:

امروز به یک سری از جزییات بی توجهی کردید و این مساله فردا گریبانتان را می گیرد. حتما به خوبی به محتویات قراردادها نگاه کنید. قبل از دانستن تمام جزییات هیچ چیز را امضا نکنید و نگذارید کارمندتان هم امضا کند. در فایلهایتان از هیچ مشتری چشم پوشی نکنید.

 

اسفند:

استفاده از عقلتان کمک میکند خیلی بیشتر مرتب باشید. اگر مهربان تر و شفاف باشید، دوستانتان هم به نگرش های رهبری مدارانه تان بهتر پاسخ خواهند گفت. اگر احساس کردید که واقعگرا و منطقی هستید، تقاضای اضافه حقوق و یا یک ترفیع کنید.

 
مطالب جدید