زندگی جالب مرد آمریکایی با ۵ همسرش +عکس

زندگی جالب مرد آمریکایی با ۵ همسرش +عکس

 

http://up.rozfun.ir/up/forumi/news/wow_woman.jpg

 

در امریکا یک مرد زندگی عجیب و غریبی دارد و با ۵ همسرش در یک خانه زندگی می کند.جالب این جاست که این ۵ زن هیچ مشکلی با یکدیگر ندارند و از زندگی در کنار هم بسیار خرسند هستند.

 

این خانواده جالب و عجیب که قبلا از پیروان کلیسای مورمون در آمریکا بوده اند، در اواسط دهه ۲۰۰۰ میلادی به تغییر مذهب روی آورده و هم اکنون فرزندان خانواده که سنینی بین ۲ تا ۲۰ سال دارند تحت آموزش های بودایی قرار گرفته اند.

http://up.rozfun.ir/up/forumi/news/havoo-1.jpg

نکته جالب اینجا است که این مرد امریکایی بدون هیچ مشکلی با ۵ همسرش زندگی می کند و حتی ۲ تن از همسران این مرد آمریکایی با یکدیگر دخترخاله هستند و همه آن ها حداقل به مدت ۱۴ سال است که با بردی زندگی می کنند.
این مرد ادعا می کند بهترین همسر دنیا را دارد و تمامی اعضای خانواده در ۲ ساختمان ۲ طبقه بزرگ شامل چند واحد و در محوطه ای مشترک ساکن هستند. هر ۵ همسر آقای ویلیامز در تهیه غذا برای ۳۰ نفر اعضاء خانواده مشارکت دارند. آقای ویلیامز و همسرانش خود را خانواده ای “شاد، مستقل و مترقی” می خوانند.
چندهمسری در واقع میراث اعتقادات بنیادگرایانه کلیسای مورمون ها در تاریخ آمریکا است. با این وجود این کلیسا رسما ً سنت چندهمسری را پس از پیوستن به دیگر ایالت های آمریکا در سال ۱۸۹۰ کنار گذاشت. چندهمسری با آداب مسیحیت پروتستان در آمریکا در تناقض است.
تخمین زده می شود در حدود ۳۸ هزار نفر بنیادگرا در ایالات متحده به چند همسری اعتقاد دارند و یا طبق آن عمل می کنند. طرفداران چند همسری معمولا  در ایالات غربی این کشور مثل یوتا زندگی می کنند.
چند همسری در ایالت یوتا غیرقانونی است. به همین علت آقای ویلیامز و خانواده اش مجبور شدند پس از حاضر شدن در یک برنامه تلویزیونی در سال ۲۰۱۱ که منجر به تعقیب قضایی آن ها شد، به لاس وگاس و پس از آن به نوادا فرار کنند.

http://up.rozfun.ir/up/forumi/news/havoo-3.jpg

 

http://up.rozfun.ir/up/forumi/news/havoo-2.jpg

 

http://up.rozfun.ir/up/forumi/news/havoo.jpg

 
مطالب جدید