فال روز دو شنبه مهر

فال روز دو شنبهمهر

 

فروردین:

امروز قرار است که اوقات بسیار عالی ولی پرآشوبی در محل کار داشته باشید. احساس می کنید که گویی به جهت خیلی مختلفی مرتب کشیده می شوید. خودتان را برای همسرتان ابراز کنید و از او بخواهید که شرایط را در خانه برایتان آرام نگه دارد. اگر هم در خانه و هم در محل کار آشوب و کشمکش داشته باشید از بین خواهید رفت.

 

اردیبهشت:

بین شما و همسرتان یک دیوار آجری کشیده شده است. شما به امنیت احساسی نیاز دارید. زمانی آنرا داشتید ولی بعد از مدتی آنرا از خودتان دور کردید. این امنیت هرگز دوباره از همان مسیر به سمتتان باز نخواهد گشت. با این حال امروز با دوستان و حیوانات خانگیتان احساس رضایت خواهید داشت.

 

خرداد:

شغلی دارد که نیازمند زمان و توجه کافی است. برای اینکه همه چیز خیلی آرام پیش برود باید که در خانه بمانید. شما نمی توانید در همان لحظه هم در خانه و هم در محل کار باشید. شاید امروز مجبور شوید تصمیم بگیرید که می خواهید کجا باشید. شلامت جسمانی و روانی خود را در سطح بالایی حفظ کنید. امروز به آن نیاز پیدا خواهید کرد.

 

تیر:

امروز برای ملاقات های کاری و سرمایه گذاری در کالا و خدمات روز خیلی خوبی است. کمی عمقی تر پیش بروید تا اطلاعاتی را بیابید که دیگران ندارند. با ادراک و دانشتان می توانید دارای این مزیت باشید که همه ی کارها را به خوبی تمام کنید. امروز شما یک امتیاز دارید.

 

مرداد:

وقتی که سعی کنید دارای قدرت تمرکز بسیار بالایی هستید. با مرتب کردن کارتان و اماده سازی همه چیز برای روزهای آتی از زندگیتان نهایت استفاده را ببرید. زمانی را به پاسخ دادن به تمام پیام ها بدهید و حتما جواب عشق قدیمیتان را بدهید.

 

شهریور:

امروز بدون هیچ مقدمه ای به گپ زدن می پردازید و این گفت و گوها با همکارانتان خواهند بود. امروز متوجه خواهید شد که دیگران علاقه مند به شنیدن درباره ی زندگیتان نیستند، ولی یکی از همکاران بسایر مجذوب آن خواهد شد. او را به ناهار دعوت کنید و با هم حرف بزنید. این می تواند رابطه تان را تحکیم بخشد.

 

مهر:

برنامه هایی که امروز می چینید تا عصر از هم می پاشند. باید همهچیز را مرتب کنید تا مطمئن شوید همه چیز به خوبی پیش خواهد رفت. داشتن دوستانی خوب و جمع شدن در کنار هم ایده ی بسیار خوبی است. ممکن است اطلاعاتی کسب کنید که تا آخر ماه به شما کمک فراوانی میکنند.

 

آبان:

امروز تنش احساسی بالا خواهد بود. اگر دید که در یک نزاع بسیار خصمانه هستید، تا وقتی که پاسخ را ندانسته اید هیچ پاسخی ندهید. امروز اصلا به مشاجره نپردازید. با کسانی که مشکلات دارند مهربان باشید. به وقتش پاداش کارهایتان را خواهید گرفت.

 

آذر:

امروز برایتان خیلی کسل کننده است. این می توانید باعث شود که یک دوست قدیمی را صدا بزنید و با هم درباره ی آب و هوا حرف بزنید. چرخ زندگی را به حرکت درآورید تا زندگیتان پرهیجان تر شود. آماده باشید تا امروز بهترین دوستانتان را نیز با خود همراه کنید. نمی توایند خودتان تنهایی به ماجراجویی بپردازید.

 

دی:

امروز فقط غم و غصه خواهد داشت. همه چیز به نطر خیلی مشکل می آید. اگر دیدید که خرده نانی در کف خانه آزارتان می دهد به جای جاروبرقی و کمک گرفتن ازتعداد زیادی مردم می توانید از یک جاروی دستی استفاده کنید! امروز واقعا باید در مقابل توقعات زیادی مقاومت به خرج دهید.

 

بهمن:

امروز باید ارزش دادن و گرفتن را ارزیابی کنید. شاید فکر کنید که کمک به دیگران مستلزم گرفتن پاداش در مقابل آن است، ولی باید بدانیدکه این ایده می تواند همیشه خیلی خوب نباشد. بدون هیچ توقع سپاسگذاری به دیگران کمک کنید. خیلی خودخواهانه است که هنگام کمک کردن توقع جبران داشته باشید.

 

اسفند:

امروز یک یار قدیمی به سمت شما بازخواهد گشت. او می خواهد بداند که آیا هنوز در قلبتان جایی برایش دارید یا خیر. خودتان را گم نکنید. اینکه با هم نیستید برای خودش دلیلی دارد. سعی کنید که این دلایل را به یاد داشته باشید و خودتان را از آسیب پذیری دور کنید.

 
مطالب جدید