فال روز سه شنبه مهر

فال روز سه شنبه مهر

فروردین:

وقتی امروز  در رقابت برای توجه کسی هستید، سعی کنید که صادق باشید. فرستادن تعداد زادی گل کمی زیاده روی است. اینکه سعی کنید او را به سینما، شام و یا بیرون دعوت کنید هم خیلی خوب نیست. سعی کنید امروز به جای اهانت محبت را برگردانید.

 

اردیبهشت:

امروز دوستان و همکارانتان کمی ترسو می شوند. آنها احساس می کنند که در فضا کمی خطر وجود دارد و همه جا پر از خبرهای نگران کننده است. سعی کنید که با آنها حرف بزنید و با شرایط خطرناک دست و پنجه نرم کنید. اگر همیشه بدبین باشید خودتان را دیوانه خواهید کرد. تمام اخبار و نامه ها را کنار بگذارید.

 

خرداد:

امروز باید در مقابل این احساس که باید بیشتر از حد توان روزانه تان کار کنید، مقاومت به خرج دهید. خیلی خوب است که دیگران را تحت تاثیر قرار دهید ولی اگر لحاظ مالی و زمان زیاده روی کنید هیچ کس خوشحال نخواهد شد. امروز بند کیفتان را محکم کنید. نیازی ندارید که پول خرج کنید.

 

تیر:

امروز در ذهنتان به طور کلی زندگی و شغلتان وجود دارد. تا کنون همه چیز را با حداکثر توان خود مرتب کرده اید، ولی دیگر دارید از تقاضاهای مختلف خسته می شوید. درمورد اینکه نیاز به تغییر چه چیزی دارید تفکر کنید. اگر به درونتان توجه کنید به پاسخ خواهید رسید.

 

مرداد:

امروز ترس های پنهانتان خودشان را نشان می دهند. تمام احساس ناامنیتان به سطح زمین می آید. بنظر می رسد که نمی توانید زندگیتان را کنترل کنید. توانایی هایتان بنظر کافی نمی رسند. شما با ارزش هستید ولی باید یک تلاش مصممانه داشته باشید که کار صحیح را انجام دهید.

 

شهریور:

امروز در طالعتان غم و اندوه دیده می شود. ممکن است این ناراحتی فقط در ذهنتان باشد، اما بازهم برایتان استرس می آورد. امروز ممکن است خورشید از خانه تان خارج شود و توجهتان از گذشته دور شده و بسمت آینده تان پیش برود. امروز خواهید دید که در انتهای رنگین کمان برایتان جامی از طلا وجود دارد.

 

مهر:

امروز مسولیت شما این است که مطمئن شوید همه ی افراد خانواده شاد هستند. خیلی معقول باشید، ولی برای رسیدن به این هدف خودتان را قربانی نکنید. وظایف را اشتراکی کنید و کار را پراکنده کنید. زمانی را زیر سقف خانه بنشینید و یک نوشیدنی خوب بنوشید.

 

آبان:

اگر ایمان داشته باشید حتما موفق خواهید شد. احساس رضایت و تناسب خیلی خوبی دارید و تمام کلماتی که ادا می کنید واضح هستند. وظایفتان را بدون اضطراب انجام دهید و به اشتباهاتتان بخندید. به آنچه که شما و خانواده تان می توانید برای دیگران انجام دهید اعتماد داشته باشید.

 

آذر:

امروز یک روز معنوی و روحانی است. امروز کسی به زندگیتان می آید تا به شما یاد آوری کند که دلسوزی و آمادگی برای کمک به کسانی که نیاز دارند چقدر مهم است. شرایط را برای کمک به دیگران فراهم کنید. با همدیگر و با عشق برای تعادل در احساساتتان کار کنید.

 

دی:

امروز ذخیره ی انرژی بسیار بالایی دارید. می توانید از هرچیزی که حوتستان را مختل میکند صرف نظر کنید و ذهنتان را متمرکز نگه دارید. به جایی بروید که تاحالا نرفته اید و در شغلتان پیشرفت کنید. پاهایتان را در جای محکم قرار دهید و دوستان خوبتان را در اطرافتان حفظ کنید. به حمایت هایشان نیاز خواهید داشت.

 

بهمن:

امروز ایده هایی عالی دارید و همکارانتان را تحت تاثیر قرار می دهید. با مافوق هایتان درگیر نشوید و به یاد داشته باشید که اگر احترام بگذارید به شما احترام گذاشته خواهد شد. در دنیای واقعی اخلاق خودتان را مدیریت کنید.

 

اسفند:

امروز اصلا پارانویید و بدبین نباشید. نگران این هستید که دیگران پشت سرتان غیبت می کنند و به شایعه پراکنی می پردازند. درواقع آنها اصلا وقت این سخن چینی ها و صحبت کردن درباره تان را ندارند. شما به خودتان کمی شک دارید که باعث می شود اینگونه فکر کنید. بس کنید. فقط خودتان را کنترل کنید و بدانید که شما انسان خوبی هستید.

 
مطالب جدید