حراج دختران ایرانی در سفارتخانه ها

http://up.rozfun.ir/up/forumi/pic/haraj-dokhtar-iran.jpg

 

حدود 10 سال پیش یکی از دوستان به مهمانی سفارت یکی از کشورهای حوزه خلیج فارس در تهران دعوت شد. او پس از بازگشت از مهمانی مذکور دچار نوعی افسردگی شد چراکه دختران ایرانی بزک کرده ای را دید که برای اعراب خوش رقصی می کنند.

 

 به گزارش تبیان طبق اطلاعات ناقصی که وی در اختیار ما قرار داد مشخص شد که دیپلمات های سفارت خانه ها مدام به دنبال دختران زیبای ایرانی هستند و واسطه هایی که معلوم نیست چگونه با این سفارتخانه ها مرتبط هستند زمینه این ارتباطها را فراهم می کنند. حالا بعد از چند سال از این جریان یکی از خبرگزاری ها روز گذشته گوشه ای از این فاجعه را منتشر کرده است: عفاف و شخصیت دختران ایرانی همچنان در سفارتخانه‌ها و منازل شخصی سفرا در کشورمان لکه دار می‌شود و دستگاه‌های مسئول با چراغ خاموش از کنار آن‌ها عبور می‌کنند.

 

هر از گاهی اخباری از سفارتخانه‌ها و منازل شخصی سفرا در ایران منتشر می‌شود از پارتی‌ها و بزم‌های شبانه گرفته تا برپایی کنسرت و شوهای لباس.

 

اما تاکنون اگر بزمی بود و حاشیه‌ای، عده‌ای افراد خودفروخته، پای ثابت این مجالس بودند ولی در این روزها همسران سفرا و برخی از مسئولان کشور نیز در جمع‌های این سفارتخانه‌ها حاضر می‌شوند و نظاره‌گر استفاده ابزاری از زنان و دختران ایرانی هستند.

 

طی روزهای اخیر یکی از سفارتخانه‌های مستقر در ایران جمعی از همسران سفرا و همسران برخی مسئولان را به مراسم برپایی شوی لباس زنانه در منزل سفیر، دعوت کرد، مراسمی که ورود عکاسان مرد هم به آن آزاد بود و کارکنان مرد برنامه نیز منعی برای حضور نداشتند.

 

نکته قابل تأمل در این گردهمایی این بود که اکثر خانواده‌های سفرای ایران و همسران مسئولان ایرانی، با چادر و حجاب کامل در این مراسم حضور یافته بودند ولی مدل‌ها (فشن‌ها) از بین دختران ایرانی حدود 25 ساله‌ای انتخاب شده بودند که بدون حجاب، روی استیج قرمز برنامه، عرض اندام می‌کردند و عکاسان مرد نیز، این لحظات را به ثبت می‌رساندند، در حالی‌که به این منظور می‌توانستند از دختران ملیت همان سفارتخانه استفاده کنند.

 

 اکثر خانواده‌های سفرای ایران و همسران مسئولان ایرانی، با چادر و حجاب کامل در این مراسم حضور یافته بودند ولی مدل‌ها (فشن‌ها) از بین دختران ایرانی حدود 25 ساله‌ای انتخاب شده بودند که بدون حجاب، روی استیج قرمز برنامه، عرض اندام می‌کردند و عکاسان مرد نیز، این لحظات را به ثبت می‌رساندند، در حالی‌که به این منظور می‌توانستند از دختران ملیت همان سفارتخانه استفاده کنند

 

این جریان در حالی رخ داده است که هیچ اعتراضی نسبت به این استفاده ابزاری و تکراری از دختران ایرانی در سفارتخانه‌ها از سوی دستگاه‌های مسئول صورت نمی‌گیرد و نظارت و تلاشی برای حفظ حرمت زن مسلمان ایرانی در این محافل انجام نمی‌‌شود.

 

اسناد و فیلم‌های این مراسم در اختیار فارس قرار دارد که این خبرگزاری به دلیل حفظ عفت زن مسلمان ایرانی و حضور همسران برخی مسئولان در این مراسم از انتشار آنها خودداری می‌کند.
سایت حراج نوروزی دختران ایرانی

 

البته خبر مذکور تنها به مساله عفاف دختران در منازل سفرا محدود می شود و هیچ اشاره ای به مسائل پشت پرده آن و ارتباطات دختران با سفارتخانه ها نمی شود اما مطمئن باشید اتفاقاتی تکاندهنده در حال رخ دادن است. جریان انتشار اخبار فروش دختران ایرانی سابقه چندین ساله دارد که جنجالی ترین آن در سال 1383 و توسط یک خلبان عرب منتشر شد. همچنین در نوروز چند سال پیش نیز خبر تکاندهنده ای مبنی بر ایجاد یک سایت برای فروش دختران ایرانی در امارات مثل بمب صدا کرد: اطلاعات مندرج در یك سایت حاکی است که برخی شیوخ امارات با همراهی تعدادی از عناصر ایرانی، در صدد برگزاری حراج سالانه دختران ایرانی در دوبی هستند!
حراج دختران ایرانی

 

مافیای فساد امارات، با راه اندازی سایتی اقدام به تبلیغ برای دختران ایرانی کرده است که سن اکثر آنها بین 15 تا 18 سال است.

 

در این سایت، علاوه بر نام و  سن این دختران، عکس رنگی نیز از هر کدام از آنها گنجانده شده است تا مشتریان عرب آنها، با دید بهتری به انتخاب بپردازند. قیمت های اعلام شده برای تصاحب هر کدام از این دختران نیز بنا به سن و زیبایی آنها بر مبنای درهم در این سایت اعلام شده است.

 

در این سایت برای اطمینان بخشی به مشتریان فاسد، در کنار مشخصات هر دختر، تاکید شده است که در صورت بیمار بودنش امکان استرداد وجود دارد.

 

در سایت (...) ادعا شده است  که 8 گروه در ایران با شبکه فروش دختران ایرانی در امارات همکاری دارند و از بقیه "گروه های مافیایی" که می توانند در این امر فعالیت داشته باشند، دعوت به همکاری شده است.به ادعای سایت مذکور، اسپانسر این جریان غیراخلاقی، یکی از شیوخ فجیره به نام "ع" می باشد.

 

همچنین از مشتریانی که در صدد تصاحب این دختران هستند دعوت شده است همزمان با سال نوی ایرانی، در هتل (...) حاضر شوند.

 

در این سایت ، به جزئیات ارتباط حضوری مشتریان اشاره نشده و فقط از آنها خواسته شده است با آدرس ایمیلی كه به این منظور معرفی شده است ، تماس بگیرند .

 

فارس/عصر ایران
مطالب جدید