فال روز یکشنبه 5 آبان 1392

فال روز یکشنبه 5 آبان 1392

 

فروردین:

امروز قبل از هرکاری مراقب باشید. با اطلاعات خودتان را مجهز کنید. اگر فکر کردید که یک موقعیت برایتان ایده آل است، ولی الان فهمیدید که دیگر برایتان مهیا نیست ناراحت و دلزده نشوید. ترس چیز بدی نیست. خوب است که با یک شرایط سخت و ناشناخته روبه رو شوید.

 

اردیبهشت:

امروز متضادها همدیگر را جذب می کنند. ایده های مختلف به سمتتان می آیند. چیزی که فکر می کنید ممکن است درحقیقت خیلی خارق العاده باشد. مکالمات جالبی را آغاز کنید.  اگر احساس را حتی می کنید، احساس درونیتان را برای فرد مقابل آشکار کنید و راحت باشید. شاید امروز چیزی را فراموش کرده اید!

 

خرداد:

سعی می کنید کسی را شوکه کنید؟ شاید خیلی بامزه باشد ولی سعی کنید کارهای خطرناک نکنید. ممکن است یک از همسایگان پلیس را خبر کند و برایتان درسرساز بشود و وجهه خود را از دست بدهید. چیزی که به آن نیاز دارید این است که وقتی برای خانواده بگذارید و با آنها باشید، فوتبال بازی کنید و طوری که برایتان خوب است غذا خوردنتان را تنظیم کنید.

 

تیر:

روز خیلی خوبی است که افرادی خوبی که در زندگیتان وجود دارند را از آنهایی که برایتان آسیب ایجاد می کنند را از هم جدا کنید. اتفاقات اخیر را ببینید و از اطلاعات مورد نیاز استفاده کنید تا تعیین کنید کی برایتان خوب و چه کسی برایتان بد است. دوستی ها تا آخر عمر پابرجا نمی مانند و بنابرشرایط آنها آغاز و روزی پایان می پذیرند. امروز شاید بخواهید کمی به تنهاییتان برسید، ولی با این احساس مقابله کنید. شاید بخواهید تنها باشید ولی در کنارتان به آغوش گرمی نیاز دارید.   

 

مرداد:

در اطرافیانتان که از شما عاقل تر و قوی تر هستند به دنبال راهنمایی و بینش باشید. امروز از شرایط بهترین استفاده را ببرید. امروز رابطه برقرار کردن با دیگران برایتان خیلی خوب است. به تمام خانواده و دوستانتان نیاز دارید.

 

شهریور:

روز خیلی خوبی برای تمیز کاری کردن است. ذهن و همچنین محیط اطرافتان را تمیزکاری کنید. تمام وسایل اضافی و آت و آشغال ها را که جمع شده اند دوربیندازید و درباره ی آلایش کردن ذهنتان با فردی مناسب مشورت کنید. مراقبه کنید و درباره خودتان چیز جدیدی بیاموزید.

 

مهر:

دوستی ها خیلی خوب هستند، ولی همه آنها گذرا هستند. شاید کسی که امروز بهترین دوستتان است، فردا دیگر دوست قدیمی نباشد. البته که این قضیه ناراحت کننده است. هرگونه جروبحثی بین خودتان، خانواده و دوستان و یا هرکس دیگر را تمام کنید. پایان دادن به جروبحث ها و مشکل ها راه خیلی خوبی برای تازه کردن روحیه تان و حفظ انرژی و خلاقیتتان است.

 

آبان:

تمام انرژی که به آن نیاز دارید را بدست خواهید آورد تا در مسیر شغلی و یا رابطه ایتان به پیشرفت دست یابید. شاید ببینید که در یک ماجراجویی شخصی قرار گرفته اید. یک برنامه برای خود بچینید تا بدانید که به کجا می روید و چه می کنید. بزرگ بیندیشید و بدانید که در این سفر مخاطرات زیادی خواهید داشت. فقط آن را بپذیرید و به قلب ماجرا بپرید.

 

آذر:

دوستی دارید که امروز نسبت به شما خیلی خودخواهانه و خودپسندانه رفتار می کند. فقط به او گوش دهید، بگذارید که خودش را نشان دهد و برای کاری که می کند به او پاداش بدهید. سعی کنید از دستش ناراحت نشوید و فقط به پشتش بکوبید. این برایش خیلی معنادار خواهد بود، و خواهید فهمید که خودپسندی او به خاطر نداشتن اعتماد بنفس است.

 

دی:

امروز کارهای بسیاری به سمتتان روانه می شود. مطمین شوید که با تمام پروژه هایی که به شما داده شده ند هم خوانی داشته باشند و همه چیز مرتب باشد. از رییستان بخواهید که به شما درمورد پروژه هایی که قرار است به شما داده شود برایتان توضیح دهد. امروز پیام ها و ایمیل های عجیبی به دستتان می رسد. تمام اطلاعات را دوبار چک کنید تا هیچ چیز را زود قضاوت نکنید.

 

بهمن:

امروز زندگیتان را سازماندهی کنید. آماده ی ناراحتی های کوچکی که در دنیا برایتان جاری هستند باشید. شاید متوجه شده باشید که امروز به هر چیز که دست می زنید درب و داغان می شود. این خیلی ناراحت کننده است. فقط بنشینیدو آرام باشید. کاکائوی داغ بخورید و برای مدت یک ساعت کتاب بخوانید. خواهید دید که همه چیز درست می شود.

 

اسفند:

شرایطی در زندگیتان جریان دارد و زندگی و کارتان آنچیزی نیستند که به نظر می رسد. از همکاران، ناظران و یا خانواده تان سوال بپرسید تا بفهمید کجای کار ایراد دارد. روشنایی هایی در دوسترس دیده می شود. روی اهدافتان متمرکز بمانید.

 
مطالب جدید