مدل لاک ناخن ساده دخترانه 2021

مدل لاک ناخن ساده دخترانه 2021

مدل لاک دخترانه

مدل لاک دخترانه ساده

خیلی از عکس های مدل لاک دخترانه را که تماشا میکنیم به نظر خیلی حرفه ای و دشوار می آیند اما با کم دقت متوجه میشویم همه آنها از شکل های هندسی ساده یا روش های بسیار ساده و اغلب مثل عکس پایی فقط از کنار هم گذاشتن تمیز و مرتب نقاط با لاک (البته بهتر است برای نقطه گذاری از لاک فرنچ استفاده کنید ) به وجود آماده اند . مثل لاک پایین فقط نقطه های رنگی کوچک و بزرگ در کنار هم این لاک شیک و با نمک دخترانه را ساخته است .

مدل لاک دخترانه رنگی رنگی
مدل لاک دخترانه شیک

مدل لاک دخترانه عروسی
مدل لاک دخترانه ۲۰۱۷
مدل لاک دخترانه جدید

مدل لاک دخترانه جدید
مدل لاک دخترانه ۲۰۱۸
مدل لاک دخترانه اسان

این مدل لاک دخترانه هم تنها شامل چند نقطه کوچک و بزرک در حاشیه سمت چپ هر ناخن است که به راحتی و کمی دقت میتوانید روی ناخن های خود اجرا کنید .

مدل لاک دخترانه ساده
مدل لاک دخترانه ۲۰۱۸
مدل لاک دخترانه۲۰۱۹

اگر حال و حوصله طراحی روی ناخن را ندارید ولی دلتان یک طراحی دخترانه میخواهد کافی است چند رنگ از لاک هایی که دارید انتخاب کنید ( دقت کنید رنگ هایی را انتخاب کنید که به هم بیایند و در کنار هم هارمونی رنگ زیبایی ایجاد کنند . ) و با دقت خیلی تمیز رو ناخن ها را لاک های رنگی رنگی بزنید بعد سر حوصله صبر کنید تا خشک شود و روی آن برق ناخن بزنید . به همین سادگی به همین زیبایی…

مدل لاک دخترانه شیک و ساده
مدل لاک دخترانه برای عروسی

مدل لاک دخترانه ملیح
مدل لاک ناخن دخترانه ۲۰۱۸
مدل لاک ناخن دخترانه ۲۰۱۹
مدل لاک ناخن دخترانه ۲۰۲۰

با نزدیک شدن تابستان بهتر است برای لاک ناخن ها طرح های گرم و تابستانه مثل عکس پایین انتخاب کنید مدل هایی که با وجود سادگی ، شاد و زیبا و انرژی بخش هستند.

مدل لاک دخترانه جیغ
مدل لاک دخترانه ۹۷
مدل لاک ناخن دخترانه ۹۸

مدل لاک دخترانه صورتی

مدل لاک ناخن
مدل لاک ناخن دخترانه

مدل لاک دخترانه ساده
مدل لاک ناخن جدید
مدل لاک ناخن عروس

صورتی رنگ محبوب دخترانه میتواند بهترین انتخاب برای لاک ناخن دخترانه باشد اما اگر در ترکیب لباس خود از رنگ های دیگری استفاده کرده اید ، مثلا کیف و کفش مشکی میتوانید با انتخاب این مدل رنگ ناخن ها را با کیف و کفش خود ست کنید.

مدل لاک دخترانه جدید
مدل لاک ناخن
مدل لاک ناخن ۲۰۱۸

مدل لاک دخترانه رنگی رنگی
مدل لاک ناخن ساده
مدل لاک ناخن ۲۰۱۹

خیلی وقت ها دوست داریم ناخن هایمان را لاک بزنیم ولی نه با رنگ های جیغ ،بلکه با رنگ های ملایم که خیلی تو ذوق نزند در این صورت بهتر است برای لاک زدن از رنگ خنثی استفاده کنید که هم شیک و دخترانه است و هم چندان جلب توجه نمیکند و از همه مهمتر به همه رنگ لباسی هم می آید .

مدل لاک دخترانه ملایم
مدل لاک ناخن بچه گانه
مدل لاک ناخن دخترانه ساده

مدل لاک دخترانه سیاه ساده
مدل لاک ناخن ۱۳۹۸
مدل لاک ناخن ۱۳۹۹

با مشاهده دو مدل بالا و پایین متوجه میشوید چطور میتوان به سادگی با کمی دقت تنها با استفاده از نقطه گذاری یک طراحی ناخن شیک و زیبا خلق کرد بدون این که درنقاشی یا طراحی ناخن چندان تبحر داشته باشید.

مدل لاک دخترانه ساده شیک
مدل لاک ناخن ۲۰۱۸
مدل لاک ناخن ۲۰۱۹

مدل لاک دخترانه آبی
مدل لاک زدن ناخن جدید ۲۰۱۷
مدل جدید لاک ناخن ۲۰۱۸
مدل لاک ناخن دخترانه ۲۰۱۹

مدل لاک ناخن دخترانه با نگین 

طراحی ناخن با استفاده از نگین روش محبوب و شیک و زیبایی است البته نه برای محیط های معمولی بلکه بیشتر برای مجالس و عروسی ها و مهمانی های رسمی ، با استفاده از این روش حتی یک لاک معمولی جلوه و نمایی زیبا و شکیل پیدا میکند .

مدل های بیشتری از طراحی ناخن با نگین را میتوانید در لینک زیر ببینید:

طراحی ناخن با نگین | ۵۰ مدل طراحی ناخن با نگین شیک و تمیز + آموزش

مدل لاک دخترانه عروس

مدل لاک ناخن ۹۷
مدل لاک ناخن ۹۸
مدل لاک ناخن ۹۹

مدل لاک دخترانه ساده جدید
مدل جدید لاک ناخن ۹۷
مدل لاک ناخن سال ۹۸
مدل لاک ناخن سال ۹۹

مدل لاک دخترانه رنگارنگ
مدل لاک ناخن عید ۹۷
مدل لاک ناخن جدید ۹۸
عکس مدل لاک ناخن ۹۹

مدل لاک دخترانه شیک با نگین مدل لاک دخترانه ساده صورتی مدل لاک دخترانه شیک مدل لاک دخترانه کهکشانی مدل لاک دخترانه بنفش مدل لاک دخترانه سرمه ای شیک مدل لاک دخترانه براق مدل لاک دخترانه مدل جدید مدل لاک دخترانه مشکی صورتی مدل لاک دخترانه راحت رنگی رنگی مدل لاک دخترانه شیک راحت مدل لاک دخترانه ساده ملایم مدل لاک دخترانه اکلیلی
مطالب جدید