فهرست گران ترین بازیگران زن تلویزیونی

بازیگران

گران ترین بازیگران زن تلویزیونی


https://magcdn.plazairan.com/wp-content/uploads/2019/11/highest-paid-actresses-2019-000.jpg

به نظر شما گران قیمت ترین بازیگر زن تلویزیون در دنیا کیست؟به نظر شما این بازیگر خوش اقبال چقدر حقوق می گیرد در این مطلب شما را با گران ترین بازیگران زن تلویزیونی دنیا آشنا می کنیم

ستاره مجموعه خانواده مدرن، سوفیا وراگا گران ترین ستاره تلویزیونی به نقل از مجله فوربس است. درآمد این بازیگر در سال گذشته سی میلیون دلار تخمین زده شد. این بار هم بازه زمانی ماه ژوئن ۲۰۱۲ تا ژوئن ۲۰۱۳ بوده است.

این دومین سالی است که این بازیگر در صدر این فهرست قرار می گیرد.مقام دوم /سوم این فهرست به طور مشترک به ماریسکا هارگیتی( مجموعه نظم و قانون) و کیلی کوکو(مجموعه تئوری بیگ بنگ) تعلق دارد که درآمدشان یازده میلیون دلار بوده است.

خواهران کارداشیان کلوئه کورتنی و کیم ، که برنامه زنده ایی را در شبکه ی «ایی» دارند مقام چهارم گرانترین ستارگان را با ده میلیون دلاربه خود اختصاص داده اند.

بازیگر کمدی تلویزیون و سینما ملیسا مکارتی که در مجموعه شبکه ان.بی.سی «مولی ومایک» نقش آفرینی می کند او هم با ده میلیون دلار مقام پنجم را دارد. این بازیگر امسال «گرما» را با ساندرا بولاک روی پرده سینماها داشت.

ایمی پوهلر ستاره« Parks & Recreation» برای نخستین بار در این فهرست قرار گرفته و مقام سیزدهم را داراست. سوفیا وراگا بازیگر کلمبیایی و چهل ویک ساله در آمدهای جانبی هم دارد. او خط تولید وسائل خانه دارد. خواهران کارداشیان هم خط تولید لباس /عطردارند.

 

 
مطالب جدید