فال روز سه شنبه شهریور

فال روز سه شنبه شهریور

 

فروردین:

شما خیلی شیک و دلربا هستید. مراقب باشید که از این مواهب بطور منطقی استفاده کنید. هرچه که بخواهید دارید و امروز هیچ نیازی ندارید که برای بهتر شدن زندگیتان کاری کنید. پشت میز بنشینید و با دوستانتان درمورد عابرین مختلف حرف بزنید.

 

اردیبهشت:

شاید احساس کنید که امروز کمی از نظر روانی در مه و سردرگمی بسر می برید. بنظر میرسد که هیچ وضوح و شفافیتی در افکارتان ندارید و آنچه که دارید هم در دود و مه گم شده است. از عادات بدتان دست بکشید. آنها دارند زندگیتان را خراب می کنند.

 

خرداد:

امروز با شوروشوق به درون زندگی شیرجه بزنید. حتی می توانید خودتان را قانع کنید که تمام دنیا، یا حداقل دنیای خودتان را فتح کنید. با یک پشم انداز جدید با تمام چالش ها روبرو شوید و خودتان را نشان دهید. با دیگران رک باشید، ولی خودتان را گول نزنید.

 

تیر:

امروز خیلی زود از کوره در می روید. شاید حتی متوجه شوید که در روابطتان با دیگران کمی بی ادبانه رفتار می کنید. سعی کنید هنگام صحبت کردن با عزیزانتان با سیاست رفتار کنید. امروز یک هدیه ی خیلی جالب دریافت خواهید کرد.

 

مرداد:

درمورد بهبود بخشیدن به زندگیتان فکر کنید و به جای فقط فکر کردن به آن، کمی هم عمل کنید و دست بکار شوید. خواهید دید که اگر درمورد مدرسه تان سهل انگار باشید برایتان مشکل ساز خواهد شد.

 

شهریور:

تصمیم بگیرید که وقتی کسی از شما تعریف کرد و یا نظر داد دلخور نشوید. این بدان معنا نیست که کلا شما بد بنظر می رسید، فقط این که دیگران امروز کمی سخاوتمند خود را نشان می دهند. آبمیوه های مقوی بخورید. امروز در آسمان کمی ابر مشاهده می شود.

 

مهر:

امروز خیلی ذهنتان باز و روشن شده است. اگر از شفافیت ذهنتان برای زیاد کردن ارتباطاتتان استفاده کنید هیچ ایرادی نخواهد داشت. اگر امروز در برابر دیگران صحبت می کنید و حضار به شما گوش می دهند، خواهید دید که شیوایی سخن خارق العاده ای دارید.

 

آبان:

بعضی اوقات حس می کنید که انقدر جذاب هستید که همه با دیدنتان انگشتانشان را می برند! می توانید به این شیوه ادامه بدهید، ولی به آرامش عادی خود و روش نرمال کار کردن خود برگردید بهتر است.

 

آذر:

امروز برای بدست آوردن موقعیتی جدید خودتان را در یک رقابت خواهید یافت. تمام تلاشتان را بکنید و مطمین شوید که برای گرفتن سمت مدیریت جدید در شرکت تمام سوابق لازم و صلاحیت ها را دارید. شما صلاحیت لازم را حتما دارید، پس به سمت این موقعیت پیش بروید.

 

دی:

امروز امواج الهام دهنده به سمتتان هجوم می آورند. زندگیتان در خانه و محل کار را سازماندهی و مرتب کنید. خوب است که چندوقت یک بار تمیزکاری کنید. امشب در خانه خود را سرگرم کنید و فرد جدیدی را ملاقات کنید. با بامزه بودن و گفتن جوک های خنده دار می توانید یختان را باز کنید. با حمایت فراوانی که دریافت خواهید شگفت زده خواهید شد.

 

بهمن:

تلاش کنید که در روابط روانتیکتان خیلی جذاب و فریبنده باشید. خواهید دید که معشوقه تان با شور و شوقی باورنکردنی به شما پاسخ خواهد داد. درمورد عمل به قول هایتان خیلی قاطع باشید، وگرنه باز هم هوای سرد شما را خواهد گرفت و به مشکل برمی خورید.

 

اسفند:

یک کالمه ی نرمال با یک همکار می تواند شما را به یک تصمیم خیلی مهم برساند. در همین کار می مانید یا اینکه می خواهید شغلتان را عوض کنید؟ خیلی ها به تجارب شما چشم دوخته اند و خیلی دوست دارند که شما را به شرکتشان اضافه کنند. حس شوخ طبعیتان را حفظ کنید و گوش بدهید. شرایط را از همه نظر بسنجید و بهترین کاری که بنظرتان می رسد را انجام دهید.

 
مطالب جدید